numa x piano aktualizacja oprogramowania
Aktualności

Numa X Piano z aktualizacją do wersji 2.0

numa x piano 88 top cut

Od momentu wprowadzenia na rynek Numa X Piano Studiologic otrzymał wiele informacji od społeczności, które pozwoliły szybko wydać 2 aktualizacje firmware’u z kilkoma poprawkami.

W międzyczasie ciężko pracowali nad ulepszeniami i nowymi funkcjami, które w końcu zostały połączone w wersję 2.0, dostępną dla wszystkich posiadaczy Numa X Piano i gotową do zainstalowania poprzez nową wersję Numa Manager, zaktualizowaną specjalnie na tę okazję.

Nowy rezonator i lepsza dynamika

Nowy rezonator został dodany do modeli pianin elektrycznych. Pozwala on na uzyskanie dodatkowych zniekształceń przy mocniejszej grze oraz emulację chaotycznych ruchów elementów na tych samych poziomach.
W modelach Electric Piano poprawiono krzywe dynamiki oraz zmieniono konfigurację brzmień, aby dostosować je do nowej implementacji rezonatora.

Ulepszone oprogramowanie do skanowania klawiatury o wysokiej rozdzielczości jeszcze bardziej poprawia czułość na powtarzanie i szybkość; nowy zaawansowany algorytm pozwala pianiście grać nuty z różnych pozycji wzdłuż uderzenia, tak jak w prawdziwych instrumentach akustycznych.

Efekty i MIDI

Dostępny jest nowy algorytm Insert FX o nazwie Warm Drive. Emuluje on typowe brzmienie lampowe,. Efekt Warm Drive świetnie współpracuje z organami, gitarami i brzmieniami syntezatorów.

W korektorze można teraz ustawić wartość Amount, a w efekcie Master pojawiła się nowa funkcja Return dla opóźnienia i pogłosu, którymi można sterować także przez MIDI.
Pedały mogą być teraz także używane do zmiany programów. Jeśli masz SLP3-D, możesz wybrać pomiędzy: Off, Piano Pedals, P- P+ i Damper.

Pozostałe zmiany

To wydanie zawiera także kilka poprawek dotyczących wejść audio i nie tylko.
Sprawdź pełną listę w uwagach do wydania.

Numa Manager 1.4

Studiologic udostępnił również nową wersję Numa Managera, która zawiera pełną kompatybilność z nowym firmware oraz kilka poprawek pod maską.
Upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję Numa Manager przed przystąpieniem do aktualizacji firmware’u.
Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać wszystkie nowe ulepszenia firmware 2.0 na swoim pianinie Numa X.

Studiologic Numa X Piano 73

Studiologic Numa X Piano 73 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano 88

Studiologic Numa X Piano 88 to pianino cyfrowe oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z szyną magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Studiologic Numa X Piano GT

Studiologic Numa X Piano GT to flagowiec oparty na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości. Wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.

Related Posts