analogowy syntezator monofoniczny
Aktualności

Nowy firmware 1.2 dla Circuit Mono Station!

CIRCUIT MONO STATION: ANALOGOWY SYNTEZATOR MONOFONICZNY

CMS to analogowy syntezator monofoniczny oparty o silnik Bass Station II i sekwencer Circuita. Nowa aktualizacja dla Circuit Mono Station pozwala na jeszcze ciekawsze efekty w projektowaniu barw oraz na bardziej precyzyjną integracje z syntezatorami modularnymi. Oto pełna lista nowych usprawnień CMS:

  • Patch Flip: funkcja pozwalająca używać różnych presetów barw na każdym kroku. Dzięki temu CMS pozwala na kreaowanie interesujących brzmień perkusyjnych, wzbogacając swoją funkcjonalność o automat perkusyjny.
  • Modular gear: od teraz możesz programować nuty w trybie Mod Seq w celu niezależnej kontroli syntezatorów modularnych i ich parametrów pitch i gate dzięki wyjściu CV/GATE.
  • LFO sync: od teraz funkcja synchronizacji LFO pozwala na oddzielenie od synchronizacji key sync. Dzięki temu możliwe do tworzenia stają się sekwencje z dłużej wybrzmiewającym LFO działającym w synchronizacji również w pryzpadku dłuższych nut. Pozwala to na programowanie dłuższych muzycznych fraz. Od teraz LFO Clock Sync podlega także niezależnej kontroli.
  • Envelope Trigger: dzięki nowej aktualizacji obwiednia może działać w trybie legato lub retrigger. Pozwala to na osiągnięcie dodatkowej ekspersji przy tworzeniu sekwencji.

Circuit Mono Station posiada trzy tryby analogowego przesteru, mocny i brudny ring modulator, pełen basu sub-osscylator oraz pozwala na automatykę wszystkich 53 parametrów. Taki zestaw sprawia, że jest to idealny instrument do eksperymentów, polirytmicznych fraz oraz długich i rozwijających się sekwencji. Młodszy brat Bass Station II działa również w formie parafonii!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.