Aktualności

NOWY SSL AWS948Delta

 

 

Solid State Logic ogłosił właśnie aktualizację konsolety AWS 948 δelta, który łączy zaawansowaną kontrolę DAW i technologię analogową w obrębie jednej płaszczyzny sterowania.

AWS jest jedną z najbardziej udanych konsolet SSL wszechczasów. Kilka ważnych ewolucyjnych kroków utrzymywały jako lidera workflow w studio, łącząc najlepsze funkcje z DAW technologię SSL SuperAnalogue.

 

W 2015 SSL dodano innowacyjny system δelta-Control, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie zautomatyki DAW dla kontroli sygnałów analogowych. Teraz AWS 948 posiada w pełni  stereo kanały / w wariancie kanału in-line (AWS 916 i 924 tylko kanały mono). Ta nowa aktualizacja konsolet 948 zawiera dwie nowe funkcje, które dają zupełnie nowe możliwości pracy.
Pierwszym dodatkiem jest wyjście stereo DIRECT każdego kanału na tylnym panelu. Umożliwia to nagrywanie sygnałow stereo.
Drugą nowością jest niezależny INSERT w kanałach sterowany za pomocą nowego klawisza funkcyjnego w ekranie konfiguracji Chan. Upraszcza to instalację i rozszerza wszechstronność toru monitora poprzez wykorzystanie istniejących punktów INSERT do obróbki zewnętrznej.
Ostatnia zmiana to grafika na małym ekranie GUI, która została udoskonalona tak, że strona konfiguracji Chan dynamicznie wyświetla kolejność przetwarzania i status IN / OUT Stereo i kanałów In-Line.

Nowe oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi AWS 948 konsolach.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.