Aktualności

Nowości od Focusrite

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się nowej, trzeciej generacji interfejsów Scarlett od firmy Focusrite! Seria Scarlett 3rd Gen oferuje jeszcze lepsze przedwzmacniacze mikrofonowe i wejścia instrumentalno-liniowe oraz większy zakres dynamiki konwerterów AD-DA .

Jeśli chodzi o konfigurację wejść i wyjść, update doczekały się modele 4i4 zamiast 2i4, 8i6 zamiast 6i6. Interfejsy Scarlett 18i8 i 18i20 zachowały swoją nazwę, aczkolwiek wprowadzono w nich również kilka usprawnień.

Więcej szczegółów poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z całą serią Scarlett 3rd Gen!

Scarlett Solo 3rd Gen

Najprostszy interfejs audio usb z serii Scarlett, ponieważ Scarlett Solo 3rd Gen oferuje wokalistom i autorom piosenek łatwy w użyciu proces nagrywania. Wyposażony w wysokiej jakości 24bit/192kHz konwertery AD-DA  Scarlett gwarantuje taką samą jakość dźwięku, jak cała trzecia generacja.

Scarlett 2i2 3rd Gen

Najpopularniejszy interfejs audio dla artystów we wszystkich gatunkach muzycznych. Scarlett 2i2 3rd Gen oferuje dwa wejścia mikrofonowe / liniowe / instrumentalne umożliwiające jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie do dwóch kanałów z niezależnie sterowanymi wyjściami słuchawkowymi i monitorowymi.

Scarlett 4i4 3rd Gen

Scarlett 4i4 to idealny interfejs dla muzyków i producentów, którzy zaczynają rozbudowywać swoją konfigurację i potrzebują dodatkowych podłączeń. Przenieś swoją kreatywność na wyższy poziom dzięki większej ilości wejść i wyjść.

Scarlett 8i6 3rd Gen

Scarlett 8i6 to kompaktowe rozwiązanie studyjne, którego szukałeś. Pozwala utrzymać cały sprzęt podłączony i gotowy do pracy, jak tylko przyjdzie inspiracja. Dzięki wysokiej jakości konwersji (do 24-bit / 192 kHz) A-D i D-A nagrania…

Scarlett 18i8 3rd Gen

Scarlett 18i8 trzeciej generacji to doskonały interfejs audio dla inżynierów i producentów nagrań, potrzebujących stworzyć sobie warunki do wielośladowego nagrywania, gdziekolwiek się znajdą.

Scarlett 18i20 3rd Gen

Focusrite Scarlett 18i20 3rd Gen. Serce twojego studia. Trzecia generacja 18i20, mieszcząca się w obudowie do montażu w szafie rack 1U, może pochwalić się dużą ilością jednoczesnych wejść / wyjść, składających się z ośmiu przedwzmacniaczy mikrofonowych, 18 wejść i 20 wyjść.

Scarlett Solo Studio 3rd Gen

Focusrite Scarlett Solo Studio 3rd Gen 2-in, 2-out interfejs audio USB z mikrofonem pojemnościowym i słuchawkami Nie znajdziesz lepszego brzmienia,

Scarlett 2i2 Studio 3rd Gen

2-in, 2-out interfejs audio USB z mikrofonem pojemnościowym i słuchawkami.
Nie otrzymasz lepszego brzmienia, bardziej niezawodnego pakietu do nagrywania. Scarlett 2i2 Studio zapewnia wokalistom i songwriterom wszechstronne rozwiązanie, proste w użyciu.

Related Posts