Aktualności

Nowości od Arturii: MiniBrute 2 i 2S oraz RackBrute 3U/6U!

15/01: Legendarny mono-synth Arturii przybywa nowonarodzony w modularnej odsłonie! MiniBrute 2 to fascynujący syntezator, który nie może doczekać się spotkania z kolekcją Twoich instrumentów. Łącząc w sobie potężne, analogowe brzmienie, wiele możliwości kształtowania dźwięku, sekwencer krokowy, arpeggiator oraz mod matrix, MiniBrute 2 zapewni Twojej muzyce czynnik Brute™.

16/01: Nowości od Arturii ciąg dalszy! Po wczorajszej premierzy MiniBrute 2, francuski producent przedstawia MiniBrute 2S – wersję desktopową nowego syntezatora bez klawiatury oraz z zaawansowanym sekwencerem!

17/01: Z przyjemnością ogłaszamy kolejną nowość od francuskiego producenta. RackBrute 3U i 6U to elastyczne systemy Eurorack, które zadomowią się, ochronią i zasilą Twoje syntezatory modularne. Jest to rozwiązanie dla nowoczesnego muzyka, który poszukuje kontroli nad swoją kreatywną przestrzenią. RackBrute pozwala także w łatwy sposób spakować swój sprzęt w trasę czy do występu, a wszystko to dzięki innowacyjnemu designowi, który pozwala na bezpieczną pracę Twoich modułów. Oba modele posiadają także wbudowany i dedykowany moduł zasilający, a ponadto są stworzone do współpracy z nowymi syntezatorami: MiniBrute 2 i MiniBrute 2S dzięki systemowi Arturia Link.

W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na poszczególne strony produktów:

MiniBrute 2 -> http://bit.ly/2mJLiQ7

MiniBrute 2S -> http://bit.ly/2DgkrVW

RackBrute 3U -> http://bit.ly/2rfsFrU

RackBrute 6U -> http://bit.ly/2DH09SE

 src=

 src=

 src=

 

Related Posts

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.