elysia xpressor neo news
Aktualności

Nowość od elysia – xpressor|neo!

elysia xpressor neo header

Przedstawiamy elysia xpressor neo, nowoczesne podejście do kompresji VCA dostępne w formatach: rackowym, qube i jako moduł serii 500.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z elysią, poprzedni model xpressora znany jest z unikalnych funkcji takich jak auto-fast, logarytmiczne zwolnienie, ujemne współczynniki kompresji i ograniczenie redukcji wzmocnienia.

Konstrukcja elysia xpressor neo

Parametry kompresji są identyczne jak w starym xpressorze, ale wewnętrzne obwody przeszły całkowitą modernizację, aby zapewnić, że jest to ponownie jeden z najbardziej wszechstronnych kompresorów stereo dostępnych w swoim przedziale cenowym.

Dodatkowo wprowadzono drobne utylitarne i estetyczne poprawki na przednim panelu, a pokrętła i przyciski zostały zaktualizowane tak, aby ułatwić pracę w każdych warunkach oświetleniowych.

Przyjrzyjmy się niektórym kluczowym funkcjom xpressora neo:

  • Auto fast – przycisk ten umożliwia przetwarzanie transjentów w zależności od częstotliwości, co pozwala na wyłapanie szczytów bez wpływu na niskie częstotliwości.
  • Logarithmic release – przełączenie z liniowego na logarytmiczny oznacza, że czasy zwolnienia będą zwalniać w czasie od punktu kompresji, tworząc bardziej dynamicznie złożony i naturalnie brzmiący efekt.
  • Negative Ratios – wywiń gałkę poza nieskończoność, a zaczniesz zmniejszać poziom wyjściowy tym bardziej, im bardziej wzrośnie poziom wejściowy.
  • Limitowanie redukcji wzmocnienia – za pomocą tego pokrętła możesz ustawić dokładnie, jak duża będzie kompresja, bardzo przydatne w aplikacjach z dźwiękiem na żywo.

elysia xpressor neo

elysia xpressor|neo bierze to, do czego była zdolna oryginalna wersja elysia xpresser, a jednocześnie otwiera nowe dźwiękowe wymiary. To, co wszyscy kochają w sprzęcie analogowym to głębia w sygnale audio, a xpressor|neo został przeprojektowany tak, aby dać jeszcze więcej tej sonicznej głębi. Ciesz się głębszym przetwarzaniem 3D, które odbierzesz jako… magię.

elysia xpressor neo 500

elysia xpressor neo 500 bierze to, do czego była zdolna oryginalna wersja elysia xpresser, a jednocześnie otwiera nowe dźwiękowe wymiary. To, co wszyscy kochają w sprzęcie analogowym to głębia w sygnale audio, a xpressor|neo został przeprojektowany tak, aby dać jeszcze więcej tej sonicznej głębi. Ciesz się głębszym przetwarzaniem 3D, które odbierzesz jako… magię.

elysia xpressor neo qube

elysia xpressor|neo qube bierze to, do czego była zdolna oryginalna wersja elysia xpresser, a jednocześnie otwiera nowe dźwiękowe wymiary. To, co wszyscy kochają w sprzęcie analogowym to głębia w sygnale audio, a xpressor|neo został przeprojektowany tak, aby dać jeszcze więcej tej sonicznej głębi. Ciesz się głębszym przetwarzaniem 3D, które odbierzesz jako… magię.

Related Posts