novation launchkey 88 w muzykuj.com news
Aktualności, Test, Video

Novation Launchkey 88 [Mk3] w teście muzykuj.com

Największa klawiatura Novation, czyli Launchkey 88 [Mk3] trafiła w ręce Pawła Lemańskiego z kanału muzykuj.com!

Seria Launchkey Mk3 jest dobrze znana Pawłowi, więc mógł się skupić na tym, aby sprawdzić, co zaimplementowano w ostatnich aktualizacjach oprogramowania (np. funkcja strum) oraz na samej konstrukcji najnowszego modelu. Bardzo obszerny fragment otrzymujemy o tym, jak steruje się oprogramowaniem z poziomu klawiatury – pokrętłami, suwakami, przyciskami i padami – i jak przyspieszyć swoją pracę.

„Klawiatura [Novation] Launchkey 88, to nie tylko zwykły sterownik. To programator brzmień, gdyż wszystko mamy pod kontrolą – każdy plugin. To doskonały sterownik pod Ableton Live, pod Cubase’a i pod Logic’a. Możliwość sterowania w DAWie głośnością, transportem, szybki dostęp do kwantyzacji, klika (metronomu) i funkcji undo (cofnij). Tak więc wszystko, co jest nam potrzebne do produkcji muzyki, mamy w tym sterowniku.”

Novation Launchkey 88 Mk3

Novation Launchkey 88 Mk3 to kontroler MIDI, który posiada półważoną klawiaturę premium i ścisłą integrację z programami DAW, dzięki czemu tworzenie utworów jest niezwykle proste i przyjemne. Poszerz swój muzyczny słownik z inspirującymi narzędziami i twórz muzykę bez ograniczeń.

Related Posts