sos awards 2023 news
Aktualności

Nagrody SOS Awards dla Focusrite i Novation

Miło nam poinformować, że dwa urządzenia z dystrybucji Audiotech zdobyły główne nagrody w dwóch kategoriach ramach corocznych SOS Awards brytyjskiego magazynu Sound on Sound!

Ilość produktów i firm zajmujących się produktami do studiów nagraniowych i produkcji muzyki znacznie urosła w ostatnich latach, więc bardzo cieszy to, że produkty Focusrite i Novation nadal prezentują najwyższy poziom i znajdują uznanie wśród użytkowników na całym świecie.

O wszystkich produktach nominowanych do SOS Awards 2023 informowaliśmy >>>tutaj<<<.

focusrite clarett+ octopre best microphone preamp sos award

W kategorii Best Microphone Preamp (najlepszy przedwzmacniacz mikrofonowy) wygrał ośmiokanałowy Focusrite Clarett+ OctoPre.

novation launchkey 88 best performance controller sos award

W kategorii Best Performance Controller (najlepszy kontroler do tworzenia) wygrała klawiatura Novation Launchkey 88.

Nagrody SOS (Sound On Sound) po raz pierwszy pojawiły się w  2010 roku z misją uhonorowania i uczczenia najlepszych produktów w naszej branży. Każda kategoria składa się z krótkiej listy nominacji, które wybrane zostały przez redakcję SOS, a następnie internauci głosują na swoje ulubione pozycje spośród wyróżnionych produktów.

Wszystkich zwycięzców SOS Awards 2023 można zobaczyć klikając poniżej.

Focusrite Clarett+ OctoPre

Focusrite Clarett+ OctoPre to ośmio-kanałowy przetwornik 24-bit/192kHz AD/DA dodatkowo wyposażony w osiem przedwzmacniaczy mikrofonowych i osiem wyjść liniowych. Bardzo dobrze brzmiące przedwzmacniacze mikrofonowe Focusrite z przełączanym trybem Air wydobywającym klarowne brzmienie zbliżone do klasycznych konstrukcji z kultowych stołów mikserskich Focusrite.

Novation Launchkey 88 Mk3

Novation Launchkey 88 Mk3 to kontroler MIDI, który posiada półważoną klawiaturę premium i ścisłą integrację z programami DAW, dzięki czemu tworzenie utworów jest niezwykle proste i przyjemne. Poszerz swój muzyczny słownik z inspirującymi narzędziami i twórz muzykę bez ograniczeń.

Related Posts