Aktualności

Nadchodzą nowe produkty IsoAcoustics!

IsoAcoustics zapowiedziało nowe produkty – ISO-PUCK mini oraz Stage 1 Board. Teraz izolacja mniejszych rozwiązań odsłuchowych będzie na wyciągnięcie ręki, a izolacja i poprawa brzmienia na scenie jeszcze łatwiejsza, dostępniejsza i estetyczniejsza!

ISO-PUCK mini

IsoAcoustics ISO-PUCK mini to nowi mniejsi bracia popularnych podstawek ISO-PUCK. Oferują te same zalety i taką samą izolację, jednak zostały stworzone z myślą o mniejszych głośnikach i monitorach odsłuchowych.

PROFESJONALNA IZOLACJA ODSŁUCHU

ISO-PUCK mini dostarczają użytkownikowi innowacyjne, nowe podejście do izolowania systemów odsłuchowych. Ich unikalny design zapewnia wysoki stopień izolacji, jednocześnie przeciwdziałając ruchom poprzecznym i oscylacjom, co skutkuje większą czystością dźwięku i ostrością brzmienia. To wszechstronne narzędzie do izolacji jest prawdopodobnie najbardziej opłacalną inwestycją dostępną dla poprawy wydajności i przejrzystości brzmienia głośników, czy monitorów.

Konstrukcja górnego kołnierza „przyssawki” ISO-PUCK mini przylega do dolnej części obudowy, dzięki czemu górny izolator jest połączony z głośnikiem, podczas gdy dolny izolator jest przymocowany do powierzchni nośnej. Cała energia jest zarządzana w rdzeniu izolatorów ISO-PUCK mini, które są starannie dostrojone, aby zapewnić lepszą izolację i kontrolę, pozostając jednocześnie w osi.

CZYSTOŚĆ DŹWIĘKU I SZERSZY OBRAZ STEREO

Izolatory oddzielają monitory studyjne i głośniki od powierzchni nośnej w celu eliminacji transferu energii i wynikającego z tego tytułu “rozmazu” dźwięku i zabarwienia. Nawet rozmieszczenie na najbardziej solidnych powierzchniach będzie bardzo korzystne, ponieważ wewnętrzne odbicia wychodzące z powierzchni nośnej są tłumione, co skutkuje większą czystością dźwięku oraz poszerzeniem obrazu stereo.

ISO-PUCK mini są sprzedawane w zestawie po 8 sztuk. Jedna sztuka izolatora jest przewidziana na obciążenie do 2,75 kg. W zależności od wagi głośnika, korzysta się z 3 lub więcej izolatorów.

DOSTĘPNOŚĆ PRZEWIDZIANA NA WRZESIEŃ 2019

Jeżeli potrzebujesz większych rozwiązań izolujących to polecamy przyjrzeć się innym produktom marki IsoAcoustics jak podstawki z serii ISO, większe izolatory ISO-PUCK, czy rozwiązania stworzone z myślą o wykorzystaniu estradowym – Stage 1.

STAGE 1 BOARD

IsoAcoustics przedstawia Stage 1 Board, czyli rozwiązanie stworzone z myślą o wykorzystaniu wraz z izolatorami Stage 1. Dzięki temu rozwiązaniu, można z łatwością przymocować izolatory i wygodnie postawić na płycie wzmacniacz gitarowy, głośnik, subwoofer i co tylko dusza zapragnie.

SPÓJNOŚĆ BRZMIENIA, GDZIEKOLWIEK

Płyta izolacyjna Stage 1 oddziela wzmacniacze gitarowe / basowe, monitory sceniczne i subwoofery od sceny, zachowując jednocześnie czystość dźwięku i punch. To przenośne rozwiązanie zapewni spójność w studio, w domu jak i na każdej scenie.

Więcej na temat samych izolatorów Stage 1 znajdziesz TUTAJ.

Trochę danych:

  • Wymiary: 63,5 cm x 25,4 cm x 2 cm
  • Maksymalne obciążenie: 90 kg

DOSTĘPNOŚĆ PRZEWIDZIANA NA WRZESIEŃ 2019

Related Posts

Dodaj komentarz