Aktualności

Mobilne monitory odsłuchowe KRK GoAux po testach w Uptone.pl

Uptone.pl przyjrzeli się bliżej najnowszym mobilnym monitorom odsłuchowym od KRK, czyli serii GoAux. Idea jest bardzo prosta – „zabierz swoje studio ze sobą!”. Czy sprawdza się w praktyce? Test cytat chyba wyjaśnia sytuację:

„KRK stworzyło naprawdę przemyślany produkt z wieloma udogodnieniami i funkcjami niezbędnymi dla pracy w niekontrolowanym środowisku. Dodając do tego świetnie wykonaną torbę transportową, która sama może kosztować ok 300-400 zł i system kalibracyjny z mikrofonem pomiarowym w zestawie w modelu GoAUX 4 (a to kolejne kilkaset złotych!), otrzymujemy na ten moment bezkonkurencyjny zestaw odsłuchowy w swojej klasie.

Poniżej możecie obejrzeć pełen test w formie video, natomiast jeżeli ktoś preferuje wersję tekstową, to znajdzie ją TUTAJ!

Więcej informacji o mobilnych monitorach KRK GoAux znajdziesz poniżej:

KRK GoAux 3

KRK GoAux 3 to zestaw mobilnych monitorów odsłuchowych, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej jakości audio, gdziekolwiek się znajdziesz. Przekształć dowolną przestrzeń w swoje studio!

KRK GoAux 4

Mobilne monitory odsłuchowe bliskiego pola KRK GoAux 4 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały dźwięk w dowolnym miejscu, w którym się znajdą.

Related Posts