Aktualności

MicW

qualityMicW jest członkiem spółki BSWA Technology Ltd. zajmującej się pomiarami akustycznymi i produkcją urządzeń pomiarowych (w tym mikrofonów pomiarowych). BSWA została założona w 1998 roku jako joint venture pomiędzy Chińską Akademią Nauk i pięcioma inżynierami dźwięku, którzy chcieli sprzedawać lepsze, bardziej przystępne mikrofony pomiarowe. Dziś mikrofony BSWA są szeroko stosowane w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz w pomiarach hałasu otoczenia. Doświadczenie i wiedza zdobyte w projektowaniu i produkcji mikrofonów pomiarowych skłoniły BSWA do utworzenia nowej marki mikrofonów do zastosowań muzycznych – MicW.

MicW wykorzystuje unikalne metody produkcji swoich kapsuł mikrofonowych, które zapewniają lepszą wydajność, niezawodność, jakość dźwięku i przejrzystość. Membrany wykonane są z materiałów najwyższej klasy: tytanu, niklu, stali nierdzewnej i kompozytów polimerowych. Ponadto na materiał izolacyjny wybrano starannie wyselekcjonowany kwarc, który zapewnia stabilność temperaturową i wilgotnościową mikrofonu. Każda kapsuła jest kalibrowana indywidualnie przy użyciu metod pola swobodnego zgodnie ze standardem IEC 61049. Jest także poddawana “starzeniu” w komorze środowiskowej dla uzyskania długoterminowej stabilności.

MicW szczyci się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy mikrofonów do wielu zastosowań pomiarowych i nagraniowych. Mikrofony te znane są z doskonale czystego dźwięku, porządnego rzemiosła i lekkości stylu. Mikrofony i akcesoria MicW są najlepszym wyborem gdy w grę wchodzą pomiary lub nagrania głosu i instrumentów w zastosowaniach transmisji dźwięku, w filmie i w produkcjach wideo.

 

 src=Marka MicW obejmuje mikrofony kilku serii:
– seria “E” (Entry) – mikrofony dynamiczne ogólnego zastosowania,
– seria “i” (iPhone) – mikrofony dla urządzeń mobilnych Apple i innych urządzeń przenośnych,
– seria “L” (Lavalier) – mikrofony krawatowe,
– seria “M” (Measurement) –  mikrofony pomiarowe,
– seria “N” (Nickel) – bardzo wydajne mikrofony z niklową membraną,
– seria “T” (Titanium) – mikrofony o dużej średnicy z tytanową membraną.

 

Gwarancja jakości.
Jako lider w dziedzinie technologii mikrofonowych, MicW inwestuje w badania i rozwój produktów. Główny ośrodekprojektowy i zakłady produkcyjne znajdują się w Pekinie (Chiny) i obejmują komory bezechowe, pomieszczenia o kontrolowanych parametrach środowiskowych (clean room oraz pomieszczenie do testowania mikrofonów w warunkach ekstremalnej wilgotności, temperatury i ciśnienia) a także hale produkcyjne. MicW zarządza kompleksowo jakością zgodnie z certyfikatem ISO 9001.

Cechy marki:
– płaskie pasmo przenoszenia bez niepożądanego zabarwienia,
– membrany z tytanu, niklu, stali nierdzewnej i kompozytów polimerowych,
– doskonała wydajność przy dużej wilgotności,
– szybka reakcja na transjenty, duża dynamika, niski poziom szumów,
– certyfikat ISO 9001.

 src=

 

 src=

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.