maria linares & krk headphones news
Aktualności, Użytkownicy

Maria Linares tworzy muzyczne arcydzieła z pomocą KRK KNS 8402

maria linares & krk headphones news
Kolumbijska kompozytorka Maria Linares jest siłą, z którą należy się liczyć w przemyśle muzycznym, i ma tytuły, które mogą to poprzeć. Jej prace można znaleźć w całej branży produkcyjnej. Komponuje dla wielu projektów teatralnych, seriali internetowych, filmowych i telewizyjnych, w tym filmu dokumentalnego Sandboy z 2022 roku i filmu Ana’s Desire z 2019 roku. Kiedy nie komponuje, Linares pracuje z reżyserami z całego świata za pośrednictwem swojej firmy producenckiej Fiona Records lub zajmuje stanowiska w progresywnych firmach i organizacjach, takich jak Grita.io, oddział Women in Music Colombia, Mucine i Kolumbijska Akademia Nauki i Sztuki Kinematograficznej. Jako kluczowy kreatywny umysł dla tak wielu wybitnych projektów i grup, Linares potrzebuje pary słuchawek, które będą dokładnym punktem odniesienia i pomogą jej stworzyć dźwięk wysokiej jakości. Linares korzysta z pary słuchawek KRK 8402, łącząc je ze swoimi od dawna zaufanymi monitorami studyjnymi ROKIT 5 G3.

„Rokity były moimi głównymi monitorami studyjnymi od wielu lat, ale zawsze chciałam, aby para słuchawek do nich pasowała, zwłaszcza gdy komponuję lub produkuję poza studiem. Teraz w końcu mam parę słuchawek KNS 8402 i uwielbiam je! Dzięki KNS jestem w stanie pracować z dala od mojego studia, uzyskując ten sam dźwięk i dokładność, które lubię z moich monitorów”.

Więcej informacji a propos słuchawek KRK znajdziesz poniżej:

KRK KNS 6402

Słuchawki KRK KNS 6402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w ekonomicznej i bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

KRK KNS 8402

Słuchawki KRK KNS 8402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

Related Posts