Do każdego kontrolera midi Novation, dostajesz szeroki pakiet oprogramowania.

Dzięki programowi Ableton Live, który dołączony jest do każdego kontrolera, syntezatora Novation, szybko i w prosty sposób zaczniesz tworzyć muzykę elektroniczną, bity, dubstep, trance i wiele innych.

Launchpad pro + hard case

Skorzystaj z promocji i zapewnij swojemu Launchpadowi Pro pełną ochronę w czasie transportu.

Cena zestawu: 1290zł 1470zł

Novation Launchpad – zapewne najlepszy kontroler do Abletona. Który wybrać?

Tak o kontrolerze Launchpad mówią autorzy testów, które ukazały się w prasie polskiej i zagranicznej oraz on-line. Fakt ten potwierdza jednak przede wszystkim ilość sprzedanych urządzeń i recenzje samych użytkowników Launchpada.

Launchpad dostępny jest aktualnie w 3 wersjach, co pozwala dobrać sobie wersję Launchapda do własnych potrzeb i preferencji:

  • Launchpad, udoskonalona wersja kultowego Launchpada S z wyświetlaczem RGB (potocznie nazywany Launchpad mk2 lub Launchapd RGB)
  • Launchpad Mini, czyli wersja kompaktowa
  • Launchpad Pro, czyli wersja rozbudowana: więcej przycisków kontrolnych i większa funkcjonalność

 

Opinie

Poniżej kilka cytatów z prasy polskiej i zagranicznej:

Launchpad Pro

-Magazyn Muzyk: „Trzeba przyznać, że twórcom Launchpad Pro udało się tak rozbudować dotychczasową platformę, że w wyniku ich działań powstał kontroler, którym z pewnością powinny zainteresować się osoby wykorzystujące program Live w studiu i na scenie.”

-Portal studyjny: „Reasumując, Launchpad Pro to świetny, kompaktowy kontroler do Ableton Live i nie tylko.”

-Future Music: “…for the price, the Pro is one of the best controllers on the market.”

-Resident Advisor: “…the integration with Ableton is as simple as it gets.”

-XLR8R: “Designed for live performance, Novation’s Launchpad Pro is the most desirable model to date of the ubiquitous grid controller.”

 

Launchpad S

-Keyboard Mag: “With its combination of integration, simplicity, and affordability, it’s no surprise that Novation’s Launchpad S is the top-selling clip controller for Ableton Live.”

-Worship Leader: “Launchpad S’s ease of use, great price, and flawless integration with Ableton makes it our number one pick as a MIDI controller for Live.”

-kontroleryzm.pl: „Novation Launchpad to bez wątpienia jeden z kamieni milowych w krótkiej historii sztuki kontroleryzm.”

 

Launchpad Mini

-portalstudyjny.pl: „Launchpad Mini został stworzony dla ludzi którzy cenią sobie małe gabaryty i związaną z nimi mobilność.”

 

Launchpad

-realizator.pl: „Launchpad jest z pewnością ciekawą propozycją dla wszystkich entuzjastów grania live act’ów bądź dj’owania z wykorzystaniem Abletona.”

Launchpad Mini + kurs Abletona

Launchpad Mini + darmowy kurs Abletona od Musoneo

Świetne wieści dla wszystkich adeptów produkcji muzyki. Od początku marca do każdego zakupionego kontrolera Launchpad Mini dorzucamy pięć darmowych lekcji z kursu Abletona prowadzonego przez Macieja Polańskiego z musoneo.com. Oferta upływa z końcem miesiąca. Zapraszamy do edukacji i korzystania!

Aby zyskać dostęp do 5 filmów instruktażowych:

1. Załóż konto na musoneo.com (rejestracja bezpłatna)
2. Na swój adres e-mail otrzymasz link weryfikacyjny – kliknij aby aktywować darmowe konto
3. Zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła
4. Przejdź do zakładki konto i okienku “wprowadź kod aby zrealizować kupon” wpisz kod wybranego filmu, a następnie kliknij w przycisk “Zatwierdź” (film pojawi się na liście subskrypcji poniżej)
5. Powtórz poprzedni krok dla pozostałych filmów i przejdź do strony kursu
tj. musoneo.com=> “kursy wideo” => “Ableton Live 8”

Znajdź kontroler dla siebie

Novation
  • Novation