Aktualności

IsoAcoustics ISO-PUCK 76 nominowane do TEC Awards 2021!

Jako dystrybutor marki IsoAcoustics, z dumą ogłaszamy, iż izolator ISO-Puck 76 został nominowany do nagrody w kategorii „Wybitne Osiągnięcia Techniczne” w kategorii „Production Essentials” podczas 36. dorocznej nagrody TEC. Nagrody Technical Excellence and Creativity (TEC) są przyznawane osobom, firmom i innowacjom technicznym stojącym za dźwiękiem w nagraniach, występach na żywo, filmach, telewizji, grach wideo i multimediach. Nagrody TEC to najwyższe wyróżnienie przyznane branży pro-audio i nagraniowej, przyznawane przez profesjonalistów z branży.

ISO-PUCK 76 jest najnowszym i największym dodatkiem do serii izolatorów ISO-PUCK firmy IsoAcoustics, zaprojektowanym dla cięższych monitorów studyjnych, subwooferów i wzmacniaczy gitarowych / basowych.

„To zaszczyt otrzymać nominację do nagrody TEC 2021 za ISO-PUCK 76” – mówi Dave Morrison, założyciel IsoAcoustics. „Projektując serię ISO-PUCK, staraliśmy się stworzyć narzędzie poprawiające wrażenia słuchowe użytkowników, pomagające im miksować z większą precyzją przy zachowaniu możliwie najniższego profilu. ISO-PUCK76 powstał w odpowiedzi na opinie klientów, którzy potrzebowali produktu dla cięższych monitorów bliskiego i średniego pola.”

W skład serii wchodzą także izolatory ISO-PUCK mini oraz ISO-PUCK, stworzone z myślą o średnich i mniejszych rozwiązaniach odsłuchowych. Przekonaj się już dziś jak działa technologia IsoAcoustics i popraw jakość swojego odsłuchu! Nie wierzysz, że to działa? Przetestuj, a przekonasz się na własnych uszach 🙂

Nominowani do nagród TEC reprezentują najwyższe osiągnięcia w swoich dziedzinach, określone przez panel profesjonalistów i liderów we wszystkich obszarach branż związanych z dźwiękiem. Głosowanie na 36. doroczną nagrodę TEC rozpocznie się 19 listopada 2020 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 22 stycznia w ramach NAMM Believe in Music Week.

Related Posts