Focusrite Pro logo

RODZINA ISA

Od 1985 roku Focusrite był marką kojarzoną z bezkompromisowymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi, opartymi na unikalnej konstrukcji ISA 110 zaprojektowanej do konsoli Neve Sir George’a Martina w Air Studios. Dziedzictwo ISA 110 żyje nadal, nie tylko w produktach ISA, ale również w każdym przedwzmacniaczu Focusrite Pro.

Urządzenia z rodziny ISA (Input Signal Amplifier – wzmacniacz sygnału wejściowego) są oparte na bazie oryginalnej konsolety Focusrite Forte powstałej w latach 80 i późniejszej Focusrite Studio Console. Kluczowe moduły tych konsolet są dostępne po dziś dzień jako produkty Focusrite Pro z serii ISA. Zapisały się w historii muzyki pomagając stworzyć wiele klasycznych już nagrań i są często wybierane przez najlepszych na świecie producentów i realizatorów. Wszystkie urządzenia ISA wykorzystują transformator wejściowy Lundahl LL1538 i customowe układy Zobel, którym zawdzięczają swoje brzmienie.

Ciesz się 3 latami gwarancji.

ISA ADN2

Dwukanałowa karta A/D dla ISA One z połączeniem Dante

ISA TWO

Dwukanałowy klasyczny przedwzmacniacz mikrofonowy

ISA ADN8

Ośmiokanałowa karta A/D dla ISA 428 MkII i ISA 828 MkII z połączeniem Dante

ISA 428 MkII

Czterokanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy z opcjonalnym rozszerzeniem A/D

ISA ONE

Klasyczny przedwzmacniacz mikrofonowy z niezależnym wejściem DI

ISA 828 MkII

Ośmiokanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy z opcjonalnym rozszerzeniem A/D

DARMOWA PUBLIKACJA
O AUDIO-OVER-IP

Ta przygotowana przez Focusrite Pro krótka publikacja jest świetnym wprowadzeniem w świat protokołów AoIP. Znajdziesz w niej szczegółowe omówienie technologii Dante, jej wad i zalet oraz studium 2 instalacji. Zachęcamy do lektury.

audiooverip