Aktualności

Interfejsy SSL2 / 2+ z Production Pack Expansion GRATIS!

Solid State Logic dodaje pluginy do interfejsów SSL 2 i SSL 2+

Production Pack Expansion – SSL FlexVerb i X-comp Native plug-ins to część pakietu Production Pack Expansion. Od teraz do końca roku 2020 te dodatkowe 2 pluginy są dodawane do interfejsów audio SSL dając użytkownikowi dostęp do najlepszych narzędzi do tworzenia muzyki. Darmowe pluginy SSL Native są dostępne zarówno dla obecnych jak i nowych użytkowników interfejsów SSL.

Jakość dźwięku dużego studia w Twoim domu.

Interfejsy ze złączem USB-C SSL2 i SSL2+ gwarantują jakość i stabilność pracy w Twoim studio. Teraz dodatkowym atutem jest pakiet oprogramowania, który otrzymujesz za darmo – tylko do końca roku! To niepowtarzalna okazja aby pracować z legendarnym brzmieniem najwyższej jakości w domowym studio.

Dodatkowe pluginy dodawane do interfejsów do końca roku.

Każdy, kto zakupi i zarejestruje interfejs SSL2 lub SSL2+ w miesiącach listopad i grudzień 2020, otrzyma za darmo dwa dodatkowe pluginy SSL Native X-Comp oraz FlexVerb. Obecni użytkownicy interfejsów mogą pobrać promocyjne pluginy ze swoich kont na stronie producenta. Razem ze standardowo dostępnymi w zestawie z interfejsami od Solid State Logic pluginami Vocal Strip i Drum Strip mamy do dyspozycji pełny pakiet SSL Native Production Pack Expansion.

SSL Native X-Comp

Uniwersalny stereofoniczny kompresor, który wyróżnia się spośród innych narzędzi do kontroli dynamiki doskonałymi rezultatami brzmieniowymi, zaawansowanymi możliwościami i przejrzystym interfejsem użytkownika. To najwyższej jakości narzędzie, o wyraźnie “analogowym” charakterze. Może być szeroko wykorzystywane, począwszy od subtelnej kontroli dynamiki dla celów masteringowych, aż do dramatycznych efektów typu “brick-wall” limiter, wydobywających z nagrania energię w sposób porównywalny ze słynnym “listem mic compressorem” stosowanym w konsoletach SSL.

SSL Native Flex Verb

Brzmienie klasy high-endowego procesora pogłosowego w formie pluginu SSL. Flex-Verb. Efekt charakteryzuje się głębią, ciepłem i fascynującą detalicznością dźwięku dostępną do tej pory jedynie dla posiadaczy bardzo wysokiej klasy sprzętowych procesorów pogłosowych. Wyjaśnienie tak profesjonalnego brzmienia Flex-Verba jest bardzo proste: nie jest to pogłos impulsowy czy splotowy, ale prawdziwy generator pogłosów bazujący na unikalnych algorytmach SSL. Konsekwencją podejścia algorytmicznego są wspaniałe rezultaty brzmieniowe, w połączeniu z najniższymi możliwymi latencjami i udostępnienie użytkownikowi dynamicznej kontroli wszystkich parametrów pogłosu.

Interfejsy SSL dostępne w dobrych sklepach muzycznych:

Related Posts