Aktualności

Focusrite Pro zorganizuje webinar “Wprowadzenie do Dante” na Twojej uczelni!

MP8R-racked-rgb LR

Focusrite Pro zaprasza na webinarium „Wprowadzenie do Dante” podczas, którego zostanie wytłumaczone jak działa Audio-over-IP , sieci Dante oraz jak w ten system wpisują się urządzenia Focusrite Red, RedNet i ISA. Celem webinarium jest zainteresowanie i zapoznanie studentów z technologią przesyłania sygnałów audio po sieci ethernetowej, którą z dużym prawdopodobieństwem będą stosować po ukończeniu szkoły i rozpoczęciu pracy jako realizatorzy czy też inżynierowie dźwięku.

Webinar prowadzony jest przez specjalistę od edukacji w firmie Focusrite Pro, Petera Tilleya. Czas (data i godzina) webinaru może być dopasowana do planu zajęć wykładowców i studentów. W jednym webinarium może brać udział nawet do 500 studentów jednocześnie. Zachęcamy do umożliwienia studentom możliwości zdobycia wiedzy w obszarze nowych technologii, jakim jest Audio-over-IP (AoIP). 

Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod linkiem poniżej i przedstawiciel Focusrite Pro skontaktuje się z Państwem aby ustalić odpowiedni czas na przeprowadzenie webinaru.  Szkolenie prowadzone jest w jęz. angielskim. 

Osoby zainteresowane takim szkoleniem w języku polskim proszone są o kontakt z Krzysztofem Kowalewskim (k.kowalewski@audiotechpro.pl, +66 88 70 419).