Aktualności

Eve Audio w Polsce

Monitory EVE Audio od razu zwróciły naszą uwagę podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Trudno mówić o odsłuchu monitorów na hali targowej, jednak fakt, że firma EVE AUDIO została założona przez Rolanda Stenz, głównego konstruktora i współwłaściciela firmy Adam Audio, zachęcał do przyjrzenia się z bliska tej nowej firmie i temu co proponuje.

Roland Stenz opuścił Adam Audio w czerwcu 2010 roku i w bardzo szybkim czasie zebrał wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, których zadaniem było zdefiniowanie co monitor studyjny oznacza dzisiaj. Efektem tej dwuletniej pracy jest linia monitorów nowej generacji EVE AUDIO.

Filozofia i specyfikacja techniczna nowych monitorów EVE Audio brzmiały bardzo obiecująco. W przypadku monitorów studyjnych najważniejsze jednak jest jak sobie radzą przy wielogodzinnej pracy nad projektem. Mieliśmy możliwość przetestowania nowych monitorów EVE Audio w profesjonalnych warunkach w pomieszczeniach odsłuchowych w siedzibie producenta w Berlinie. Profesjonalizm zespołu EVE Audio i lata doświadczeń w pro-audio widać w tej firmie na każdym kroku: zaczynając od działu rozwoju, poprzez produkcję, kontrolę jakości, wsparcie i informacje on-line.

Całodniowa sesja odsłuchowa podważyła to, co dotychczas uważaliśmy za szczyt możliwości w dziedzinie monitorów studyjnych. Stało się dla nas oczywiste, że EVE Audio bardzo szybko zostaną uznane za nowe monitory referencyjne.

EVE Audio grają bardzo naturalnie. Wyjątkowo mocny, dynamiczny bas, przezroczysty środek i krystalicznie czyste brzmienie wysokich częstotliwości. Co ważne, nie męczą nawet po kilku godzinach pracy. Soczyste, szerokie brzmienie z wystarczającym zapasem mocy pozwala krytycznie i precyzyjnie ocenić swoje miksy. Do tego bardzo przyjazny interfejs użytkownika.

Audiotech od zawsze dostarcza na polski rynek najbardziej profesjonalny sprzęt do produkcji muzyki: Adam Audio, Brauner, Focusrite, KRK, Novation, Charter Oak, SSL, Ultrasone, TLAudio, VOVOX …. To tylko niektóre marki spopularyzowane przez nas w Polsce.

Teraz czas aby polska branża muzyczna odkryła monitory EVE Audio.

EVE Audio to nie bajka o niespełnionym marzeniu. Modele SC204 i SC205 można już odsłuchać u naszych parterów handlowych, np. w Music Store w Poznaniu, DJ Shop we Wrocławiu, Sklepie Muzycznym Pasja w Warszawie. Kolejne modele dostępne w Polsce już na początku lipca. 

Dodaj komentarz