Witamy w świecie precyzyjnego dźwięku Bose.

logo

W swoich głównych założeniach założyciele firmy nie kierowali się chęcią szybkiego zarobku. Zależało im na wynalezieniu nowych technologii, które służyłyby społeczeństwu, oraz na stworzeniu kultury opartej przede wszystkim na współpracy i innowacyjnych rozwiązaniach. Bose patrzy daleko w przyszłość. Osiągnięty cel to dopiero początek sukcesu. Produkty Bose serii Professional są stworzone dla potrzeb szeroko pojętych instalacji dźwiękowych, w których liczy się jakość, precyzja i równość pokrycia dźwiękiem. Wzmacniacze mocy, głośniki instalacyjne, przenośne systemy aktywne, procesory oraz oprogramowanie pozwalają na stworzenie indywidualnych i rozbudowanych instalacji dźwiękowych spełniających potrzeby użytkownika.

Przenośne systemy nagłośnieniowe

Wzmacniacze

Procesory sygnałowe

Głośniki instalacyjne

Oprogramowanie

Bose to historia innowacji dla dźwięku.

Lepsza jakość dźwięku była początkiem. Ludzie, którzy tworzyli i nadal tworzą urządzenia tej marki to inżynierowie, naukowcy i programiści. Produkty firmy Bose to profesjonalne narzędzia dla dźwięku, które zostały stworzone przez marzycieli, których łączy wspólna pasja. Ich wspólny cel to tworzenie produktów i wrażeń, których użytkowniku systemów nagłośnieniowych Bose Professional nie znajdą nigdzie indziej.

Bose Professional to produkty, dające wrażenia, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

W swoich głównych założeniach założyciele firmy nie kierowali się chęcią szybkiego zarobku. Zależało im na wynalezieniu nowych technologii, które służyłyby społeczeństwu, oraz na stworzeniu kultury opartej przede wszystkim na współpracy i innowacyjnych rozwiązaniach. Bose patrzy daleko w przyszłość. Osiągnięty cel to dopiero początek sukcesu. Produkty Bose Professional są stworzone dla potrzeb szeroko pojętych instalacji dźwiękowych, w których liczy się jakość, precyzja i równość pokrycia dźwiękiem. Wzmacniacze mocy, głośniki instalacyjne, przenośne systemy aktywne, procesory oraz oprogramowanie pozwalają na stworzenie indywidualnych i rozbudowanych instalacji dźwiękowych spełniających potrzeby użytkownika. Oferta Bose Professional jest skierowana dla Domów Kultury, Sal konferencyjnych, Powierzchni handlowych, Kościołów, Stadionów i sal koncertowych. To urządzenia dla miejsc, w których liczy się jakość dźwięku.

Wszystko na temat urządzeń od Bose Professional w jednym miejscu.