Witamy w świecie precyzyjnego dźwięku Bose.

logo

W swoich głównych założeniach założyciele firmy nie kierowali się chęcią szybkiego zarobku. Zależało im na wynalezieniu nowych technologii, które służyłyby społeczeństwu, oraz na stworzeniu kultury opartej przede wszystkim na współpracy i innowacyjnych rozwiązaniach. Bose patrzy daleko w przyszłość. Osiągnięty cel to dopiero początek sukcesu. Produkty Bose serii Professional są stworzone dla potrzeb szeroko pojętych instalacji dźwiękowych, w których liczy się jakość, precyzja i równość pokrycia dźwiękiem. Wzmacniacze mocy, głośniki instalacyjne, przenośne systemy aktywne, procesory oraz oprogramowanie pozwalają na stworzenie indywidualnych i rozbudowanych instalacji dźwiękowych spełniających potrzeby użytkownika.

Przenośne systemy nagłośnieniowe

Wzmacniacze

Procesory sygnałowe

Głośniki instalacyjne

Oprogramowanie

Nagłośnienie konferencyjne

Bose to historia innowacji dla dźwięku.

Lepsza jakość dźwięku była początkiem. Ludzie, którzy tworzyli i nadal tworzą urządzenia tej marki to inżynierowie, naukowcy i programiści. Produkty firmy Bose to profesjonalne narzędzia dla dźwięku, które zostały stworzone przez marzycieli, których łączy wspólna pasja. Ich wspólny cel to tworzenie produktów i wrażeń, których użytkowniku systemów nagłośnieniowych Bose Professional nie znajdą nigdzie indziej.

Bose Professional to produkty, dające wrażenia, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

W swoich głównych założeniach założyciele firmy nie kierowali się chęcią szybkiego zarobku. Zależało im na wynalezieniu nowych technologii, które służyłyby społeczeństwu, oraz na stworzeniu kultury opartej przede wszystkim na współpracy i innowacyjnych rozwiązaniach. Bose patrzy daleko w przyszłość. Osiągnięty cel to dopiero początek sukcesu. Produkty Bose Professional są stworzone dla potrzeb szeroko pojętych instalacji dźwiękowych, w których liczy się jakość, precyzja i równość pokrycia dźwiękiem. Wzmacniacze mocy, głośniki instalacyjne, przenośne systemy aktywne, procesory oraz oprogramowanie pozwalają na stworzenie indywidualnych i rozbudowanych instalacji dźwiękowych spełniających potrzeby użytkownika. Oferta Bose Professional jest skierowana dla Domów Kultury, Sal konferencyjnych, Powierzchni handlowych, Kościołów, Stadionów i sal koncertowych. To urządzenia dla miejsc, w których liczy się jakość dźwięku.

Wszystko na temat urządzeń od Bose Professional w jednym miejscu.