Aktualności

Arturia V Collection – aktualizacja 9.1

V Collection 9.1 750px

Arturia ogłosiła aktualizację do V Collection sygnowaną jako 9.1. Aby inspirować i pobudzać kreatywność, Arturia zawsze dąży do ulepszania swojego oprogramowania za pomocą regularnych aktualizacji. Co nowego tym razem?

Nowe samouczki dotyczące sound designu
Dowiedz się więcej o tym, jak od podstaw tworzyć dźwięki, od najgrubszych basów po najdziksze SFX, dzięki 21 wbudowanym samouczkom projektowania dźwięku. Dostępne dla KORG MS-20 V, Prophet-5 V, CS-80 V i SQ80 V.

Udoskonalony Analog Lab
Możesz teraz uzyskać dostęp do opcji polifonii dla wszystkich instrumentów i presetów bezpośrednio w Analog Lab, dostosować ustawienia MPE za pomocą panelu bocznego i wprowadzić dźwięk do Vocoder V.

Ulepszona przeglądarka
V Collection i Analog Lab oferują teraz jeszcze lepsze ułatwienia dostępu dla niedowidzących muzyków i producentów. Poruszaj się po dźwiękach i zarządzaj swoją biblioteką za pomocą wielu nowych skrótów klawiaturowych i dodanych informacji zwrotnych od wbudowanego lektora.

Integracja z MiniLab 3
Możesz teraz sterować każdym instrumentem V Collection 9 za pomocą elementów sterujących w kontrolerze MiniLab 3 dzięki lepszej integracji, co pozwala dostosować dźwięk, przeglądać presety i cieszyć się usprawnionym workflow.

Ulepszone tagowanie i listy odtwarzania
Twórz niestandardowe listy odtwarzania, poruszaj się po własnych tagach i po bibliotekach ustawień V Collection szybciej niż kiedykolwiek dzięki wielu ulepszeniom i poprawkom systemu tagowania i list odtwarzania, obejmującym: kolejność ustawień, kopiowanie i wklejanie, duplikowanie i nie tylko.

Zmiana lokalizacji zasobów ASC
W Arturia Software Center możesz teraz określić miejsce przechowywania plików zasobów, ułatwiając bezproblemowe zarządzanie pobranymi plikami i aktualizacjami.

Certyfikat NKS
Wszystkie instrumenty V Collection 9 są teraz w pełni certyfikowane przez NKS, zapewniając bezproblemową pracę w DAW ze sprzętem i oprogramowaniem Native Instruments wraz z wtyczkami Arturia.

Poprawki wydajności
Dzięki szeroko zakrojonym testom i opiniom użytkowników, V Collection 9.1 wprowadza szereg poprawek wydajności dla wybranych instrumentów.

Zaktualizuj swoje V Collection już teraz! Poniżej więcej informacji na temat całego pakietu.

Arturia V Collection 9

Arturia V Collection 9 to pakiet wirtualnych instrumentów klasy referencyjnej dla producentów muzycznych, twórców i projektantów dźwięku. Od klasycznych emulacji przez najnowocześniejsze silniki syntezy, fizycznie modelowane pianina po sugestywne, hybrydowe rozwiązania. Ten wyselekcjonowany 32-instrumentalny wybór zapewnia natychmiastowy dostęp do profesjonalnych dźwięków i głęboką, twórczą funkcjonalność.

Related Posts