Arturia KeyLab Essential 88 Black Edition software
Aktualności

Arturia ogłasza KeyLab Essential 88 Black Edition!

Arturia KeyLab Essential 88 Black Edition 1

Arturia KeyLab Essential 88 Black Edition to limitowana czarna edycja popularnego kontrolera MIDI. Francuski producent wykonuje swoje produkty głównie w białym wykończeniu, ale regularnie tworzy limitowane edycje w ciemniejszych wykończeniach. Tym razem nadszedł czas na kontroler KeyLab Essential 88!

Poczuj moc

8 padów, 9 encoderów, 9 faderów i ekspresyjna klawiatura czuła na velocity i aftertouch. Każdy aspekt KeyLaba Essential 88 został starannie zaprojektowany, aby oddać w ręce użytkownika najlepsze możliwe doświadczenia w czasie projektowania i performance’u. Od responsywnych klawiszy do inteligentnie przypisanych pokręteł i faderów, wszystko to sprawi, że poczujesz moc kreacji. KeyLab Essential pozwoli na szybką i intuicyjną nawigację wewnątrz stacji roboczej, dzięki dedykowanemu DAW Command Center. Do tego pełna integracja z oprogramowaniem Analog Lab, pozwoli na szybkie przeglądanie presetów i brzmień oraz ich dostosowywanie. Klawisze zostały zaprojektowane tak, aby cechowały się lekką i szybszą akcją, aby odciążyć palce i nadgarstki.

Przejmij kontrolę

Arturia KeyLab Essential 88 pozwoli ci na sprytną i zgrabną pracę związaną z codziennymi działaniami wewnątrz oprogramowania nagrywającego. Odtwórz swoje ścieżki, przemieszczaj się po projekcie, zapisz, uaktywnij metronom i pętlę, nagraj, czy dograj w czasie rzeczywistym. Wszystkie te funkcjonalności powodują, że trzymasz swoje ręce na komputerze, a umysł skupiony jest na muzyce. Dodatkowo pełna integracja z oprogramowaniem Analog Lab, powoduje że jest to zintegrowane środowisko muzyczne ale i zarazem jest to uniwersalny kontroler MIDI, z pomocą którego możesz korzystać z jakichkolwiek zewnętrznych instrumentów, czy oprogramowania. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją muzyczną przygodę, nie obawiaj się, do KeyLaba Essential dorzucany jest Ableton Live Lite, więc możesz rozpocząć nagrywanie, edytowanie i wydawanie swojej muzyki z pomocą jednej z najpopularniejszych platform na świecie.

Arturia KeyLab Essential 88 Black Edition 2

Jeżeli chodzi o funkcjonalności to nic się nie zmienia względem oryginalnego Arturia KeyLab Essential 88, dlatego jeżeli „polujecie” na mroczniejszą klawiaturę MIDI to właśnie jest ten moment! 🙂

Pełną specyfikację kontrolera znajdziecie >>>TUTAJ!<<<

 

Related Posts