Aktualności

Arturia MatrixBrute Noir Edition – limitowany, czarny syntezator!

Arturia MatrixBrute Noir Edition przenosi dziedzictwo bogatej syntezy z MatrixBrute w nowy, odważny projekt z limitowanej edycji, który emanuje charakterem. Najpotężniejszy analogowy syntezator monofoniczny powraca z wyrafinowanym wyglądem. Jego dopracowany i elegancki design jest stworzony dla tych, którzy tworzą z wdziękiem, złożonością i głęboką inspiracją. Ten najnowocześniejszy syntezator powstał, aby zaspokoić wymagania artystów, którzy cenią sobie moc, piękno i najwyższą kontrolę nad swoim dźwiękiem. Centralny element wyposażenia o solidnej prezencji w każdym studiu. Wejdź do króliczej nory swoich najmroczniejszych fantazji i wkrocz do krainy czarów Noir, którą ta bestia otwiera. Jest to wydanie specjalne z zaledwie 500 egzemplarzami w produkcji – więc nie przegap tego rzadkiego przedmiotu kolekcjonerskiego!

ARTURIA MATRIXBRUTE NOIR – NOWY STYL

Dzięki nowemu lakierowi, nowym nakładkom na gałki i czarnym jonizowanym częściom, ten kawałek luksusowego piękna jest tutaj, by zostać zapamiętany.

NOWE DŹWIĘKI I OPROGRAMOWANIE

Twórz nieśmiertelne dźwięki i ciesz się 64 dodatkowymi presetami. Dzięki rozszerzonej palecie brzmień obejmującej łącznie 320 ustawień wstępnych, kompozycja muzyczna wyprodukowana za pomocą tego syntezatora może prowadzić tylko do niezwykłych i wysublimowanych rezultatów. Dzięki lekkiej aktualizacji oprogramowania układowego, projektowanie dźwięku w MatrixBrute Noir jest intuicyjne i efektywne.

Arturia MatrixBrute Noir Edition 2

SPECJALNA EDYCJA

Wyprodukowanych zostało tylko 500 sztuk tego klasycznego instrumentu, co czyni go prawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim o wyjątkowej estetyce.

MOC ARTURIA MATRIXBRUTE NOIR

Modułowa konfiguracja syntezatora w połączeniu z matrycą, sercem tego sprzętu, pozwala na złożone routowanie modulacji, sekwencjonowanie krokowe i natychmiastowe przywoływanie presetów. W 100% analogowa ścieżka sygnału audio i prawdziwie analogowe efekty umożliwiają projektantom dźwięku i artystom bezpośrednie połączenie z ich dźwiękiem. Wraz z imponującym arpeggiatorem i sekwencerem rozwijaj swoje melodie i tekstury w wizjonerski sposób.

Pełen opis produktu znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Jeżeli chcesz posiąść Arturia MatrixBrute Noir Edition, to lepiej się spiesz, dostępnych jest naprawdę niewiele sztuk!

 

Related Posts