Aktualności

Arturia KeyLab MkII i pakiet klasyków wszechczasów gratis!

_KeyLab MkII i pakiet klasyków wszechczasów gratis!

Linia KeyLab mkII kusi jeszcze bardziej. Nie dość, że jest to wysokiej jakości kontroler premium, perfekcyjnie zmapowany z oprogramowaniem DAW i instrumentami wirtualnymi Arturii, to dostarczany z bogatym pakietem oprogramowania, a teraz jeszcze z kolejnymi rewelacyjnymi pozycjami softowymi! Użytkownicy mogą skorzystać z pakietu „All-Time Studio Classics”, po prostu rejestrując swój zakup KeyLab MkII na stronie Arturia.com.

Przez ograniczony czas każdy, kto kupi KeyLab 49, 61 lub 88 MkII, otrzyma za darmo „pakiet klasyków wszechczasów” – 3 nagradzane wirtualne instrumenty Arturii. Warty ponad 400 $/€ pakiet zawiera Mellotron V, Jun-6 V i OP-Xa V, które należą do jednych z najpopularniejszych instrumentów w historii produkcji muzyki. Promocja potrwa od 15 marca do 31 maja.

Dodatkowo, przypominamy że jako polski dystrybutor marki Arturia, do każdego zakupionego KeyLaba mkII u naszych autoryzowanych partnerów, dorzucamy pełną wersję syntezatora Pigments! (aby odebrać ten wirtualny syntezator, należy po zakupie klawiatury KeyLab mkII wypełnić ten formularz: https://forms.gle/TzX5syXpWqckZj2r5). A w tym przypadku… promocje łączą się! 😉

To co, który KeyLab będzie dla ciebie idealny? :>

Arturia KeyLab MKII 49 White

Flagowy kontroler MIDI Arturia KeyLab MkII to wielki, technologiczny krok na przód pod kątem kontroli, jakości i ekspresji. Charakteryzuje się nie tylko intuicyjną klawiaturą z 49 klawiszami, lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą kategorii oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB.

Arturia KeyLab MKII 61 White

Arturia KeyLab MKII 61 White to profesjonalny kontroler MIDI produkcji firmy Arturia. Stanowi on przełom technologiczny pod kątem kontroli, jakości i ekspresji. Charakteryzuje się nie tylko intuicyjną klawiaturą z 61 klawiszami, lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą kategorii oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB.

Arturia KeyLab 88 MkII

Klawiatura MIDI Arturia KeyLab 88 MkII oferuje profesjonalną 88-klawiszową klawiaturę Fatar TP/100LR z aftertouchem. Dlatego też grając na tym instrumencie, ma się niezbite wrażenie, że gra się na prawdziwym pianinie. Nowy hybrydowy panel kontrolny pozwala przejąć kontrolę nad DAW i oprogramowaniem.

Related Posts