Aktualności

Arturia KeyLab Essential 49 + Ableton Live 11 Standard

Od 4 maja rusza promocja na kontroler Arturia KeyLab Essential 49, który możecie zakupić wraz z Ableton Live 11 Standard za 1899zł!

Dlaczego tylko ograniczać się do wersji Ableton Live Lite, skoro można mieć wersję Standard? Odkryj pełną moc możliwości kreowania muzyki, dzięki Ableton Live 11 i pełną moc ekspresji, dzięki kontrolerowi Arturia KeyLab Essential 49. To perfekcyjne połączenie  sprzętu, brzmień (Analog Lab) i stacji roboczej do pracy z dźwiękiem!

Arturia KeyLab Essential 49 to intuicyjna, wszechstronna i łatwa w obsłudze klawiatura MIDI, która daje wszystko to, co potrzebne do pracy w studio oraz podczas występowania na żywo. Tworzenie muzyki w domenie cyfrowej bywa czasem trudne. Pojawia się dużo dystrakcji oraz nowych wyzwań. Dlatego też KeyLab Essential pozwala Ci skupić się na tym, co ważne.

Klawiatura jest pełna narzędzi pomocnych w odciążaniu od codziennych zadań wykonywanych wewnątrz programów DAW. Manipuluj przyciskami play, record, save, edit czy loop, ponieważ wszystko to jest w zasięgu ręki. Ta funkcjonalność sprawia, że cały czas masz kontakt z Twoim sprzętem, co pozwala na większą interakcję z muzyką. Dodatkowo, świetnie się integruje z Analog Lab, gdzie znajdziesz mnóstwo rewelacyjnych brzmień. Poza tym to także uniwersalny kontroler MIDI, kompatybilny z każdym instrumentem czy oprogramowaniem firm trzecich. Co więcej, dzięki tej promocji w pakiecie z kontrolerem znajduje się także Ableton Live 11 Standard, czyli potężne oprogramowanie do tworzenia muzyki. Wersja Standard znacznie rozszerza podstawowe możliwości wersji Lite. Mnogość instrumentów, efektów i nielimitowana liczba ścieżek w projekcie odblokuje Twój kreatywny potencjał!

Więcej informacji o samym kontrolerze znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Więcej informacji o Ableton Live znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Zestaw zawiera kontroler Arturia KeyLab Essential 49 z licencją Ableton Live 11 Lite oraz upgrade z z wersji Ableton Live Lite 11 do Ableton Live 11 Standard. Promocja trwa do końca maja lub do wyczerpania zapasów!

Related Posts