Aktualności

Arturia FX Collection 3 jako Effects Rack w Ableton Live

Arturia FX Collection 3 to pakiet 26 wysokiej jakości wtyczek do pracy z dźwiękiem, łączących rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami.

Całość oferuje producentom idealne efekty na każdą sytuację. Jest to skoncentrowany, wszechstronny wybór narzędzi, obejmujący całe spektrum dźwiękowe, inspirowane przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, dające muzykom szybkie, profesjonalne i inspirujące wyniki za każdym razem.

Zobacz jak stworzyć poręczny i kreatywny zestaw efektowy z najwyższej jakości wtyczek Arturia FX Collection 3 w Ableton Live.

Kontrolki macro, różne efekty i randomizacja. Całość potrafi być bardzo efektywna i inspirująca!

Więcej informacji a propos Arturia FX Collection 3 poniżej:

Arturia FX Collection 3

Arturia FX Collection 3 to wyselekcjonowany pakiet 26 niezbędnych wtyczek do pracy z dźwiękiem, łączących rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami, dające muzykom i producentom inspirujące, muzyczne i profesjonalne narzędzia programowe, których potrzebują, aby być kreatywnym i efektywnym!

Dodatkowo przypominamy, iż do końca sierpnia 2022 roku trwa promocja, w której do pary monitorów KRK zakupionych u autoryzowanych dealerów w Polsce, dodajemy pakiet efektów Arturia FX Collection 3 na rok gratis! Więcej informacji >>>TUTAJ!<<<

Related Posts