Aktualności

Arturia Augmented Strings – nowy instrument wirtualny!

augmented_strings-artura-smyki

Arturia Augmented STRINGS, czyli początek nowej serii instrumentów.

Arturia zdradziła początek Augmented Series, czyli nowej rodziny wirtualnych instrumentów, która czerpie z brzmień instrumentów akustycznych i łączy je z zaawansowanymi algorytmami syntezy i parametrami ekspresji, aby oddać twórcom muzyki dostęp do kompletnej palety brzmień, która rozciąga się między autentycznym i abstrakcyjnym.

Abyście mogli celebrować ten moment z nami, Augmented STRINGS Intro będzie do pobrania za darmo dla wszystkich użytkowników do 30 kwietnia na stronie arturia.com. Zapisz się do newslettera aby mieć najświeższe info o kolejnych premierach i ofertach.

Arturia Augmented STRINGS cover

Augmented Strings Intro

Smyczki, których zawsze chciałeś.

 

Augmented STRINGS Intro jest wirtualnym instrumentem, który w unikalny sposób łączy doskonale uchwycone sample smyczkowe z światowej klasy silnikami syntezy w przejrzysty i inspirujący sposób. Dając  producentom najkrótszą drogę do brzmienia syntezatorów, którego zawsze chcieli. Złożone brzmienia hybrydowe, błyskawiczny morphing, prosta kontrola z pomocą parametrów makro i dźwięk, który idealnie wpasuje się w miks. Wtyczkowe smyki zrobione na nowo.

Nowa paleta brzmień smyczkowych: barwy tradycyjnych instrumentów przekształcone w zupełnie nowe, niesłyszane wcześniej dźwięki.

Połącz autentyczne z abstrakcyjnym: Każdy preset składa się z nawet czterech warstw dźwięku w najróżniejszych kombinacjach sampli smyczkowych i syntezy virtual analog, wavetable, harmonicznej i granularnej.

Moc morphingu: Parametr Morph pozwala tworzyć prawdziwie unikalne i ewoluujące brzmienia w ułamek sekundy. Mieszaj proporcje, przekształcaj warstwy i zmieniaj wiele parametrów jednocześnie.

Błyskawicznie kształtuj dźwięk: Dokonuj dramatycznych, ekspresywnych zmian barwy z pomocą parametrów macro, które inteligentnie wpływają na każdy aspekt brzmienia.

Strona producenta: www.arturia.com
Więcej o produktach Arturii: https://audiotechpro.pl/producenci/arturia/

Related Posts