Audiotech logo

Zmiany w Hitmaker Expansion i Pro Tools Artist do interfejsów Focusrite!

Focusrite wprowadza ekscytujące zmiany w oprogramowaniu dodawanym do interfejsów
Scarlett 3gen, Clarett+ i Red!

Po pierwsze dzięki współpracy z firmą Avid nowi i obecni użytkownicy Scarlett 3rd Gen i Clarett+ otrzymują trzymiesięczną subskrypcję Pro Tools Artist i Avid Complete Plugin Bundle. Po drugie – Hitmaker Expansion dostaje wzmocnienie w postaci  Landr.

Partnerstwo między Focusrite i Avid łączy jeden z najważniejszych w branży DAW z najpopularniejszymi interfejsami, aby stworzyć najlepsze rozwiązanie do nagrywania dla klientów w okresie świątecznym, dając im doskonałą okazję do zainwestowania w wysokiej jakości narzędzia do tworzenia muzyki. 

Zawarte w zestawie Avid Complete Plugin Bundle ma wszystko, czego artysta, muzyk lub producent będzie kiedykolwiek potrzebował, aby nagrywać ścieżki studyjnej jakości, z łatwością tworzyć bity oraz miksować jak profesjonalista w programie DAW, który jest branżowym standardem.

Po zakończeniu trzymiesięcznej subskrypcji, użytkownik może zakupić roczną subskrypcję z 25% zniżką Pro Tools Artist lub roczną subskrypcję z 33% zniżką Pro Tools Studio. Oba plany zawierają Complete Plugin Bundle, który zawiera ponad 75 wtyczek obejmujących szeroki wachlarz efektów.

Współpraca z Landr wzbogaca Hitmaker Expansion, zapewniając narzędzia do masteringu opartego na sztucznej inteligencji, co umożliwia użytkownikom interfejsów Focusrite mastering swojej muzyki i dystrybucję do platform streamingowych w ramach tej samej platformy. W ramach pakiet użytkownik otrzymuje dwumiesięczną subskrypcję Landr Studio i pięć darmowych masterów do wykorzystania w dowolnym momencie.

CO JESZCZE ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE?

focusrite balancer

Stwórz perfekcyjny miks

FAST Balancer od Focusrite natychmiast poprawi jakość brzmienia twoich utwory, dzięki bezproblemowej kontroli i potężnemu AI, która da gotowe, profesjonalne rezultaty.

Zbalansuj pasmo swojego wokalu i instrumentów jednym kliknięciem. Finalizuj natychmiastowo i usłysz profesjonalnie brzmiący miks bez potrzeby zmiany parametrów w nieskończoność.

Posiadacze interfejsów Scarlett mogą również natychmiastowo uruchomić swoją kreatywność przy użyciu ogromnej biblioteki dźwięk Splice.

Dzięki 100 kredytom dodawanym do konta możesz eksplorować tysiące artystów i miliony dźwięków, a dzięki intuicyjnej wyszukiwarce Splice możesz wyszukiwać gatunkiem, tempem, instrumentem, artystą, wytwórnią i wieloma innymi parametrami.

Dodaj kilka dźwięków do swojego projektu i zobacz gdzie Cię zabiorą.

splice z focusrite

CO OTRZYMUJEMY DO INTERFEJSÓW FOCUSRITE?

oprogramowanie focusrite

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors