Audiotech logo

Wygraj wtyczki Focusrite i Arturia w konkursie 2track!

Zremiksuj utwór „Blood Moon” zespołu BOKKA i zgarnij nagrody – a wśród nich wtyczki od Focusrite, Arturii, subskrypcję TIDAL oraz płyty i koszulki!

BOKKA jest jednym z najbardziej niesamowitych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Mimo blisko 10-letniej działalności jego skład do tej pory nie został  ujawniony. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA – opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową nie tylko w skali rodzimego rynku tożsamość. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 2 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów, w tym magazyn Pitchfork, dzięki czemu koncertują również poza granicami kraju. W 2022 BOKKA powróciła w zupełnie nowej odsłonie prezentując tajemniczy i  apokaliptyczny album “Blood Moon”.

Tytułowy utwór z tej płyty jest przedmiotem kolejnego konkursu 2tracka. Zapewniamy, że jeżeli zechcecie się z nim zmierzyć, to nie tylko wygracie atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim przeniesiecie się wraz z BOKKĄ w mistyczne rejony, w których nigdy wcześniej nie byliście.

Aby wziąć udział w konkursie wejdź na

STRONĘ KONKURSU W SERWISIE 2TRACK,

pobierz wokale i stwórz swoją wersję „Blood Moon”!

stories-1 kopia

W ramach konkursu możecie wygrać pakiety wtyczek sponsorowanych przez Audiotech, a wśród nich:

  • Focusrite FAST Bundle

Seria FAST została zaprojektowana tak, aby skupić się na tworzeniu muzyki. Potężna sztuczna inteligencja dostosuje ustawienia do Twojego dźwięku i instrumentów, aby natychmiast osiągnąć doskonałe rezultaty brzmieniowe. Pakiet FAST zawiera: FAST Compressor, FAST Equaliser, FAST Reveal i FAST Verb. Zarejestrowani klienci Focusrite i Novation mogą skorzystać z wyjątkowej oferty wstępnej – rabat zostanie zastosowany przy zakupie.

  • Focusrite Hitmaker Expansion

Pakiet wtyczek, w którego skład wchodzą
Brainworx® Bx_console Focusrite SC, Brainworx® bx_masterdesk, Brainworx® bx_oberhausen, Focusrite Red 2 & 3 Plug-in Suite, Antares® Auto-Tune® Access, Relab LX480 Essentials, Softube® Marshall® Silver Jubilee 2555, XLN Audio® Addictive Keys, XLN Audio® Addictive Drums 2: Studio Rock. Hitmaker Expansion można otrzymać również przy zakupie każdego interfejsu Focusrite z serii Scarlett 3gen oraz Clarett+.

Analog Lab V to wtyczka, która łączy w jednym miejscu tysiące światowej klasy presetów obejmujących dziesiątki ponadczasowych instrumentów, natychmiastowe sterowanie i bezbłędną integrację z kontrolerem DAW i MIDI.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors