Audiotech logo

Teenage Engineering wypuściło aktualizację do OP-Z!

Nowa aktualizacja do Teenage Engineering OP-Z jest głównie określana jako „bug fix”, czyli poprawia niektóre błędy, lub poprawia ogólną funkcjonalność, jednak jak się okazuje – nie tylko! – można też tam znaleźć kilka bardzo ciekawych rzeczy!

Jedną z ważnych poprawek jest usprawnione ładowanie i poprawiony błąd, który mógł się pojawić, kiedy bateria została kompletnie wyładowana. Teraz już nie powinien pojawiać się żaden problem.

Dodatkowo dodano wyższą rozdzielczość mikro timingu dla dłuższych ścieżek! Co jest tak naprawdę dużym i świetnym dodatkiem! Poza tym zoptymalizowano DSP oraz poprawiono problemy związane z łącznością z urządzeniem iOS po odłączeniu od komputera, czy ewentualnie pojawiający się błąd dotyczący różnych rozdzielczości bitowych na prawym i lewym kanale.

Poza tym warto wspomnieć, że Teenage Engineering wypuścili również nowy silnik brzmieniowy dla OP-Z dodający 8 różnych brzmień elektrycznego pianina!

Także nie będziecie się nudzić na domowej kwarantannie ????

Więcej informacji na temat aktualizacji oraz jak zaktualizować firmware w OP-Z zajrzyjcie >>>TUTAJ!<<<

Poniżej film z livestreama, które Teenage Engineering przeprowadza w czasie kwarantanny, ten akurat dotyczy aktualizacji OP-Z, także śledźcie ich kanał na żywo, a z pewnością będziecie zadowoleni! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors