Studyjny klasyk od Focusrite? przedwzmacniacz ISA One

Seria ISA jest obecna w historii firmy Focusrite od początku istnienia. Tak nazywały się pierwsze elementy toru sygnałowego stworzone przez Ruperta Neve’a dla AIR Studios, a ich niebieski kolor i charakterystyczne brzmienie przetrwało zawirowania kilku dekad i trwa nadal w przedwzmacniaczach tej serii. Tomasz Wróblewski przyjrzał się na swoim kanale 0dB.pl, co stanowi o statusie modern classic jakim spokojnie można tytułować te urządzenia, a wśród nich bardzo oldskulowo wyglądającą ISĘ One.

Może ktoś powiedzieć, że to przedwzmacniacz jak przedwzmacniacz, ale ilość funkcji, które zostały oryginalne zawarte w tym niewielkim, żelazkopodobnym urządzeniu może zaskoczyć kompletnie nowe konstrukcje. Ogromny zapas wzmocnienia sygnału mikrofonowego i jego regulacji (do 80dB), zmiana impedancji wejściowej zarówno dla wejścia mikrofonowego, jak i instrumentalnego, oddzielny zestaw wyjść dla obu wejść, złącza insert, podwójny system mierników, wzmacniacz słuchawkowy i opcjonalne wejście dla kart cyfrowych. Po prostu all-in-one.

Jednak nie musicie wierzyć mi na słowo, jak można posłuchać specjalisty, bo o konstrukcji w detalach opowiedział Tomasz Wróblewski – skąd, dlaczego, po co i… co nam to daje, bo w końcu w dźwięku wszystko jest po „coś”.

Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors