Audiotech logo

Plug-in Collective – listopad 2016

Plug-in Collective uruchomiony w sierpniu stał się kluczowym programem napędzającym prestiż marki Focusrite.

Partnerzy programowi zostali specjalnie dobrani i wzmacniają dwie kluczowe wartości marki Focusrite. Po pierwsze, Focusrite myśli przyszłościowo. Po drugie, jakość dźwięku dla Focusrite jest najważniejsza – “Sound is Everything”.

Plugi-in Collective cały czas generuje silne zaangażowanie użytkowników Focusrite na całym świecie. Komentarze pojawiające się na wielu forach i w mediach podkreślają jak cenne są to “prezenty”:

“Ogromne uznanie dla całego zespołu Focusrite za stworzenie tak cennego zasobu jakim jest Plug-in Collective. Dziękuję!” – European Bass Player

“…dziękuję Focusrite. Pieniądze, które wydałem na swojego 2i4 okazały się świetną inwestycją już w ciągu miesiąca” – Paul McFee

Listopadowa oferta skierowana jest na potrzeby ogromnego rynku gitarzystów. Pracowaliśmy z firmą Positive Grid specjalizującą się w oprogramowaniu gitarowym, by przedstawić ekskluzywną ofertę dla  wszystkich użytkowników interfejsów Focusrite.

BIAS FX LE dostarcza użytkownikom Focusrite możliwość posmakowania pełnej wersji BIAS FX Pro w nieco mniejszym opakowaniu. Wersja LE zawiera trzy wzmacniacze:

  • ’77 Silvertone (Clean),
  • ’69 Plexiglas (Crunch),
  • ’92 Treadplate (High Gain)

i sześć efektów:

  • Treble Boost,
  • 6 band EQ,
  • 808 OD stomp box,
  • Chorus,
  • Digital Delay,
  • Reverb.

BIAS FX został zaprojektowany od podstaw, bez żadnych kompromisów w sprawie jakości dźwięku. Użycie najlepszych algorytmów od Positive Grid zapewnia ogromną szczegółowość i świetnie brzmiące emulacje analogowych kostek i rack’ów studyjnych. Oprócz tego użytkownicy BIAS FX mogą dzielić się ze sobą i pobierać tysiące pedalboardów dostępnych w chmurze “ToneCloud” stworzonej przez Positive Grid.

Więcej informacji o Plug-in Collective tutaj.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors