Audiotech logo

Novation Circuit Tracks! Nowy groovebox z rodziny Circuit

FB_Lifestyle Socials 7

Nowy groovebox, który ułatwia muzykom szybkie, instynktowne tworzenie.

Oto najnowszy członek rodziny Circuit. Circuit Tracks jest wyjątkowym, samodzielnym grooveboxem, idealnym dla współczesnego producenta. Dwie instancje polifonicznego, cyfrowego syntezatora, 4 ślady perkusyjne, plastyczne efekty i pełna mobilność czynią go idealnym, podręcznym instrumentem i muzycznym notatnikiem.

Novation Circuit Tracks został zaprojektowany z naciskiem na łatwość obsługi i błyskawiczny workflow, co doceni każdy muzyk grający na scenie. Czułe na siłę nacisku pady i możliwość kontroli różnych parametrów brzmień za pomocą pokręteł, jak również projektowanie własnych barw, przybliża do muzyki. Funkcje takie jak mikrokroki, prawdopodobieństwo i mutacja patternów pozwalają twórcom zdefiniować swój własny styl.

Cechą wspólną wszystkich Circuitów jest brak wyświetlacza, tak jest również w przypadku Circuit Tracks. Nie posiada wielopoziomowych menu, przez które musiałbyś nawigować. Wszystkie ustawienia są dostępne od razu, z poziomu widoków na przednim panelu. Dzięki temu nic nie odwróci Twojej uwagi od muzyki.

Novation Circuit Tracks jest również świetnym kompanem podróży. Solidne wykonanie, kompaktowe wymiary i wbudowana bateria pozwolą zabrać go wszędzie, zawsze będzie pod ręką gdy przyjdzie inspiracja.

Mimo swoich wymiarów Circuit Tracks nie ustępuje na żadnym polu większym kolegom. Jego dwa polifoniczne silniki syntezy pozwalają na kreatywną eksperymentację i poszukiwania. Setki wyjątkowych presetów zapewniają doskonały punkt wyjściowy. Co więcej, sample mogą być ładowane z karty microSD i kształtowane do perekcji na czterech niezależnych śladach perkusyjnych.

Circuit Tracks może stać się również centrum Twojego studia. Dzięki pełnowymiarowym gniazdom MIDI i analogowemu wyjściu sync out świetnie dopełnia się z innymi instrumentami. Dwie MIDI ścieżki sekwensera pozwalają na kontrolę i programowanie zewnętrznych urządzeń, od maszyn perkusyjnych po efekty. Wejścia liniowe pozwalają nakładać efekty na zewnętrzne sygnały, a wyjścia liniowe i słuchawkowe pozwalają na odsłuch w każdej sytuacji.

Podobnie jak inne urządzenia Novation, Circuit Tracks jest wspierany przez narzędzie Components. Korzystając z wersji przeglądarkowej lub samodzielnej aplikacji, użytkownicy mogą zagłębić się w silnik syntezy, tworzyć patche i własne kontrolery makro, mappingi MIDI, importować sample, tworzyć kopie zapasowe zawartości urządzenia i pobierać paczki autorstwa wyselekcjonowanych artystów.

Główne cechy:

Wszystko w jednym.
Dwa kanały syntezatora, cztery kanały samplera perkusyjnego i dwie ścieżki MIDI do sterowania hardwarem: wszystko, czego potrzeba aby tworzyć i grać nowe utwory.

Poręczny groovebox.
Gdy poczujesz pod palcami jego pokrętła i pady, stracisz poczucie czasu. Circuit Tracks nie potrzebuje dziesiątek stron menu. Ucieknij od ekranów i daj się prowadzić swojej kreatywności.

Sekwenser uwielbiany przez wielu.
Twórz 32-krokowe patterny, które możesz łączyć w łańcuchy do 256 kroków na ścieżkę. Wykorzystaj microtiming aby rozbujać rytm i pozwól muzyce ewoluować dzięki parametrom prawdopodobieństwa i mutacji.

Kolosalne brzmienie.
Poszerz swoje horyzonty brzmieniowe dzięki dwóm ulepszonym, polifonicznym, cyfrowym syntezatorom. Załaduj swoje sample i kształtuj je dowolnie na czterech ścieżkach perkusyjnych.

Totalna kontrola nad twoim setupem
Steruj swoim studiem z pomocą dwóch dedykowanych ścieżek MIDI, wysyłających sekwencje i zautomatyzowane komunikaty CC.

Usłysz efekty
Zanurz synthy, bębny i zewnętrzny sygnał audio w pogłosie i delayach, dodaj energii do miksu z wbudowanym sidechainem i kompresorem master.

Pełna łączność
Połącz się z resztą studia dzięki pełnowymiarowym wejściom i wyjściom DIN MIDI oraz analogowemu wyjściu sync. Miksuj i nakładaj efekty na sygnał wchodzący przez 2 wejścia audio TRS, odsłuchuj przez wyjścia liniowe lub słuchawkowe.

Nie przestawaj tworzyć
Włóż kartę microSD i zapisuj tysiące presetów syntezatorów, sampli i projektów.

Tam gdzie Ty
Wbudowana bateria zapewnia do 4 godzin pracy, dzięki czemu Circuit Tracks może towarzyszyć Ci wszędzie.

Components
Novation Components to program, który pozwala uzyskać pełną kontrolę nad silnikiem syntezy, załadować sample i stworzyć kopie zapasowe projektów.

Sound Collective
Zarejestruj swój groovebox Circuit Tracks aby uzyskać dostęp do nowych, darmowych instrumentów i efektów pojawiających się na Twoim koncie co 2-3 miesiące w ramach oferty Novation Sound Collective.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors