Audiotech logo

Kuba Sojka & Arturia – drugi warsztat z Hybryda Studio/Scena do obejrzenia na YouTube!

Syntezatory Arturia PolyBrute i MiniFreak to rewelacyjne instrumenty, które mogą się sprawdzić zarówno w studiu jak i na scenie. Ich możliwości potęgują dedykowane wtyczki, dzięki czemu praca z tymi urządzeniami jest jeszcze przyjemniejsza i potrafi wznieść kreatywność oraz wygodę pracy na jeszcze wyższy poziom. Są to dwa skrajnie różne instrumenty pod kątem wielkości i technologii (analog vs cyfra), ale spójnikiem w tym przypadku jest Kuba Sojka i opowie wam co i jak!

Kuba Sojka to producent, performer i muzyk ze Śląska. ​Szeroka gama muzyczna, jaką dostarcza w swoich występach, daje mu umiejętność improwizacji, która ukazuje jego żywą i dynamiczną osobowość i jest doceniana przez różnorodną publiczność. Kuba to jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej, prezentujący swoją muzykę poza polskimi klubami i festiwalami. Wydaje swoją muzykę w międzynarodowych wytwórniach i utorował sobie drogę do występów na zagranicznych eventach. Lubi nie tylko prezentować swoje produkcje muzyczne, ale zachęca innych do poszukiwania nowych brzmień i jakościowej estetyki w muzyce.

Kuba poprowadził warsztat pt. „Morphing / Macro: PolyBrute oraz MiniFreak na scenie i w studio”, prezentujący możliwości sound designerskie syntezatorów Arturia PolyBrute i MiniFreak oraz ich programowanie przy użyciu dedykowanych wtyczek. Włączajcie i chłońcie! 🙂

Więcej informacji o samych syntezatorach, które pokazał Kuba, znajdziecie poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors