Audiotech logo

Kolejny klasyk powraca za sprawą Heritage Audio – LANG PEQ-2!

LANG PEQ-2 był tajną bronią dla wielu producentów przez ostatnie 60 lat, a teraz jest ponownie dostępny dla wszystkich dzięki odrodzeniu firmy LANG Electronics Inc.

W 2022 roku Heritage Audio wchłonęło do swojego portfolio Lang Electronics Inc, profesjonalną firmę audio z lat 60-tych, zajmującą się produkcją wysokiej jakości sprzętu i części zamiennych w bardzo przystępnych cenach. Najbardziej pożądanym produktem z ich oferty był Lang PEQ-2 Program Equalizer. Niestety nie powstało ich zbyt wiele, a te, które przetrwały do dziś, są pilnie strzeżone przez szczęśliwych posiadaczy. Wielu z nich mówiło że wolą ten model od wszechobecnych korektorów programowych Pulteca. Oba to w zasadzie ta sama opatentowana konstrukcja Western Electric, bazująca na bardzo wysokiej jakości pasywnym układzie z tą różnicą, że PEQ-2 oferuje ostrzejszą, bardziej zwartą odpowiedź częstotliwościową. To właśnie czyni go idealnym do wykorzystania na sumie, gdzie miękkie, nieokreślone brzmienie może zrujnować twoje rezultaty.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors