Audiotech logo

Focusrite prezentuje nowy interfejs Dante – RedNet PCIeNX

Focusrite ma przyjemność zaprezentować RedNet PCIeNX - interfejs PCIe Dante o niskim opóźnieniu i dużej liczbie kanałów!

Karta ta pozwala na przesyłanie do 128 kanałów i 128 kanałów wyjścia w przetwarzaniu do 192kHz/24bit z najniższą dostępną na rynku latencją.  Interfejs jest kompatybilny z komputerami PC i Mac (w tym najnowszymi Apple Silicon), dzięki temu płynnie integruje się z istniejącym sprzętem i usprawnia każdy system Dante.

Dla profesjonalistów zajmujących się postprodukcją pracujących w Dolby Atmos, RedNet PCIeNX oferuje możliwość integracji rozbudowanych systemów Dante z Dolby Renderer.

W przypadku komercyjnych studiów nagraniowych i obiektów produkcji muzycznej, Focusrite RedNet PCIeNX zapewnia wydajność, elastyczność i skalowalność, z 128×128 kanałami nieskompresowanego dźwięku o wysokiej rozdzielczości przy bardzo niskim opóźnieniu. 

Focusrit RedNet PCIeX pod kątem
Focusrit RedNet PCIeX z góry

Dwa złącza Ethernet RJ-45 oferują zarówno tryb przełączany, jak i redundantny, zapewniając elastyczność łączności, a także możliwość posiadania dodatkowej sieci w sytuacjach, gdzie wymagana jest wyjątkowa stabilność.

RedNet PCIeNX obsługuje również AES67 i Dante Domain Manager, a także jest zgodny z SMPTE ST 2110, co czyni go idealnym do wdrożeń telewizyjnych.

Zintegrowany interfejs sieciowy upraszcza instalację i łączność, umożliwiając podłączenie pojedynczego kabla do sterowania zarówno dźwiękiem, jak i siecią.

Spodziewana dostępność RedNet PCIeNX to I kwartał 2024.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors