Audiotech logo

Czy Studiologic SL88 Grand to najlepsza klawiatura do nauki?

W swojej recenzji Studiologic SL88 Grand na tytułowe pytanie czy jest to najlepsza klawiatura sterująca do nauki, odpowiada edukator, pianista i organista – Rafał Piwowarczuk.

Studiologic SL88 Grand to wyjątkowy kontroler, bo jako jedno z niewielu dostępnych na rynku rozwiązań oferuje wysokiej jakości drewnianą klawiaturę z systemem młoteczkowym i wymykiem. Klawiatura dodatkowo posiada Ivory Touch, czyli imitację kości słoniowej, która poprawia odczucia w trakcie gry. Oczywiście sama kontrola MIDI to nie wszystko! SL88 Grand oferuje wyświetlacz TFT na którym może dokonać pełnej konfiguracji na 4 strefy (również z opcją tworzenia warstw), możliwość zmiany krzywej czułości, a nawet balans czułości pomiędzy białymi, a czarnymi klawiszami.

Rafał podzielił swoją recenzję na dwa filmy. Najpierw pojawił się film mówiący o pierwszych wrażeniach w porównaniu do SL88 Studio, którego jest użytkownikiem, a finalny werdykt wydał po kilku tygodniach użytkowania, żeby mieć pełną świadomość instrumentu. Jaka jest finalna ocena? Polecamy sprawdzić samemu!

Ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu ekskluzywnych klawiatur sterujących, doprowadziło Studiologic do stworzenia wydajnego systemu, grania i idealnego kontrolowania instrumentów wirtualnych. SL 88 Grand to nowa klawiatura sterująca Studiologic, którą projektowano we współpracy z profesjonalnymi muzykami.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors