Audiotech logo

Arturia Power Trio Bundle – mega zestaw za świetne pieniądze!

Zgodnie z misją Arturii, która ma zapewniać ludziom potężne narzędzia do realizacji ich artystycznego przeznaczenia, francuski producent wydał limitowaną edycję imponującego pakietu muzycznego – Power Trio Bundle! Zawiera on świetny kontroler MIDI – KeyLab 88 MkII, wraz ze stylowymi, drewnianymi nogami, a także cenioną bibliotekę syntezatorów i klawiszy – V Collection 7. Wyróżnij się stylem i wynieś swoją inspirację na nowy poziom. Niezależnie od tego, czy chcesz wyjść na scenę, czy też nadać swojej domowej aranżacji elegancki wygląd, ten pakiet zapewnia kompletny zestaw do wyrafinowanej i nowoczesnej produkcji muzycznej!

CO WCHODZI W SKŁAD ZESTAWU?

KeyLab 88 MkII

KeyLab 88 MkII to 88-klawiszowy kontroler do produkcji muzycznej z autentycznym fortepianowym poczuciem. To najbardziej ekspresyjny i potężny kontroler, jakiego możesz sobie życzyć. Jego wydajność, pełna integracja z oprogramowaniem i intuicyjne sterowanie, sprawiają że jest to idealny kompan do tworzenia muzyki. Ciesz się również bezproblemową integracją z innymi urządzeniami, dzięki łączności CV / Gate, portom MIDI i MIDI przez USB.

V Collection 7

Arturia V Collection 7 oferuje 24 legendarne instrumenty, które przeszły do ​​historii muzyki, unowocześnionych do współczesnej produkcji. To biblioteka niesamowitych syntezatorów analogowych, potężnych instrumentów cyfrowych oraz słynnych fortepianów i klawiatur. Do tego ponad 8000 inspirujących presetów, gotowych do wykorzystania. To pakiet dla muzyków, którzy chcą wzmocnić swoją muzykę legendarnymi dźwiękami i stylem.

Drewniane nogi

Wspieraj swoją muzykę ponadczasowym stylem. Eleganckie do salonu, stylowe na scenę, wykonane z pięknego litego jesionu z cynamonowym wykończeniem. Ten zestaw drewnianych nóg bezpiecznie mocuje się do KeyLab Mk II. Wypróbowane i przetestowane pod kątem występów na żywo, możesz mieć pewność, że ich solidna konstrukcja będzie wspierać Twoją konfigurację, gdy będziesz przed publicznością. Masz do czynienia z nierówną powierzchnią? Nie ma problemu. Możesz regulować długość każdej nogi dzięki inteligentnemu systemowi mechanicznemu opartemu na śrubach. Montaż jest dziecinnie prosty – wystarczy postępować zgodnie z prostą instrukcją – całość zajmie 5 minut.

 

 

 

Trochę danych:

  • Kontroler MIDI KeyLab 88 MkII z klawiaturą młoteczkową
  • Pakiet oprogramowania V Collection 7
  • Stylowe drewniane nogi
  • Unikalne paski magnetyczne z funkcjami dla różnych DAW
  • V Collection 7 można pobrać poprzez rejestrację KeyLab 88 MkII na stronie Arturia.com
  • 24 kultowe instrumenty z V Collection 7, zmodernizowane do dzisiejszej produkcji muzycznej, w tym m.in.: Buchla Easel V, Mini V, Matrix-12 V, Solina V, Jup-8 V, ARP 2600 V, CS-80 V, Prophet V, Modular V , Synthi V; CMI V, Synclavier V, Clavinet V, Piano V, Stage-73 V, Farfisa V, Wurli V, VOX Continental V, B-3 V
  • Ponad 8000 inspirujących presetów
  • Specyfikacja drewnianych nóg: Wysokość: 66,5 cm z regulowaną długością 10 mm

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors