Audiotech logo

Arturia Augmented Grand Piano – nowy wymiar fortepianu

Arturia Augmented Grand Piano – nowy wymiar fortepianu

Seria Augmented skierowana jest do osób poszukujących natychmiastowego dostępu do niezrównanej gamy dźwięków zarówno tradycyjnych, jak i hybrydowych, nieoczywistych. Augmented GRAND PIANO przekształca najwyższej jakości samplowane i przetworzone dźwięki fortepianu z elastycznymi silnikami syntezy i intuicyjną modulacją, oferując przystępny i inspirujący instrument, który jest idealny dla nowoczesnych kompozycji. Augmented GRAND PIANO został zaprojektowany tak, aby był prosty w użyciu, zapewniając maksymalną kontrolę nad dźwiękiem przy minimalnym wysiłku. Wejdź w interakcję z kilkoma intuicyjnymi elementami sterującymi i ciesz się nieustannie ewoluującymi dźwiękami, do których będziesz wracać!

Morph

Wprowadzaj rozległe zmiany w wielu elementach dźwięku za pomocą kontrolki Morph. Poruszaj się między warstwami dźwięku sampli i syntezy i jednocześnie dostosowuj do 8 przypisywalnych parametrów, aby uzyskać zaskakujące zmiany brzmieniowe w ramach jednego presetu.

Kolor, czas, ruch

Jeśli twój dźwięk potrzebuje trochę więcej, trochę mniej lub po prostu czegoś innego, te 3 kontrolki makro wpływają na takie rzeczy, jak czas obwiedni, filtrowanie, efekty i inne, oferując szybką i instynktowną kontrolę nad kształtem i charakterem twojego dźwięku.

FX, opóźnienie, pogłos

Ostatni element dźwiękowej układanki Augmented GRAND PIANO. Dedykowany Delay i Reverb dodają przestrzenną i czasową atmosferę do Twojego dźwięku, a ponadto możesz później przypisać 2 niestandardowe efekty dla każdego dźwięku, aby uzyskać własny smak.

_Głębszy sound design

Zanurz się w szczegółowej kontroli nad dźwiękami pianina – kiedy tego potrzebujesz, jak najbardziej możesz to zrobić. Pod prostym układem i szybkimi elementami sterującymi, Augmented GRAND PIANO oferuje całą elastyczność i możliwość dostosowania, których potrzebujesz, aby naprawdę uczynić go swoim. Od warstw dźwiękowych po skomplikowaną modulację, wszystko w jednym miejscu.

Warstwy

Wszystko zaczyna się od silników dźwiękowych Augmented GRAND PIANO. Dwie warstwy, z których każda zawiera dwa silniki, w sumie 4 w pełni konfigurowalne źródła dźwięku. Każde z tych 4 źródeł dźwięku może wykorzystywać próbki lub syntezę, z dodatkowymi szczegółami, takimi jak odcięcie filtra, długość próbki i czas obwiedni.

Modulacja

Wprowadź ruch i różnorodność do swojego dźwięku dzięki routingowi modulacji typu „kliknij i przeciągnij” w kilka sekund. Przypisz wiele LFO, generatory funkcji, sterowanie klawiaturą i nie tylko, z prawie każdym elementem Augmented GRAND PIANO dostępnym jako miejsce docelowe modulacji.

Arpeggiator

Jeśli nie jesteś pianistą lub po prostu chcesz poeksperymentować z precyzyjnym ruchem w swoim dźwięku, wbudowany 16-krokowy polimetryczny arpeggiator jest odpowiedzią. Zamień miękkie akordy w taneczne melodie, przetworzone dźwięki w elementy perkusyjne lub pojedynczą nutę w pulsujący motyw w stylu EDM.

Efekty

Dopraw swoje brzmienie dzięki dwóm stereofonicznym gniazdom FX na warstwę i dodaj końcowe przestrzenne i czasowe akcenty za pomocą Delaya i Reverbu na szynie głównej na końcu łańcucha sygnału.

Kontrolki makro

Mózg stojący za centralnymi kontrolkami makr w Augmented GRAND PIANO. Zobacz przypisane parametry i regulacje w czasie rzeczywistym i wprowadzaj szczegółowe zmiany, aby mieć pewność, że twoje dźwięki będą brzmiały dokładnie tak, jak tego chcesz.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Arturia!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors