Audiotech logo

Aktualizacja i nowe wtyczki do interfejsów Arturia AudioFuse!

Arturia opublikowała aktualizację do interfejsów audio z serii AudioFuse i dodała nowe efekty do zestawu AudioFuse Creative Suite!

Arturia ma zaszczyt zaprezentować obszerny zestaw bezpłatnych aktualizacji dla całej gamy interfejsów AudioFuse. Dodatkowo, francuski producent dorzuca 2 nowe efekty do ekskluzywnego pakietu AudioFuse Creative Suite, zarówno dla obecnych, jak i nowych użytkowników.

Najnowsze aktualizacje firmware’ów sprawiają, iż AudioFuse, AudioFuse Studio i AudioFuse 8Pre są jeszcze wydajniejsze i zapewniają swoim użytkownikom bezbłędną pracę oraz jakość na jaką zasługuje dźwięk. Wraz z updatem, interfejsy cechują się pełną kompatybilnością z systemem operacyjnym MacOS Big Sur, została usprawniona funkcjonalność ADAT, a także poprawiono wydajność zegarów oraz polepszono ścieżkę sygnałową i pozbyto się kilku bugów.

Pakiet AudioFuse Creative Suite został rozszerzony do 10 instrumentów i efektów programowych, dzięki czemu momentalnie możesz przystąpić do pracy nad muzyką, czy profesjonalną obróbką dźwięku. Znajdziemy tam emulacje klasycznych przedwzmacniaczy mikrofonowych, odwzorowane z dokładnością do obwodów po najnowocześniejsze brzmienia syntetyczne i klasyczne zawarte w Analog Lab. Teraz dodano dwa nowe – Phaser BI-TRON i Chorus JUN-6.

Przegląd produktów AudioFuse

Interfejsy audio stały się wszechstronnymi rozwiązaniami do nagrywania. AudioFuse są zaprojektowane jako inteligentne koncentratory studyjne, oferujące przejrzysty, dynamiczny dźwięk, niezrównane emulacje efektów i płynną pracę nad muzyką i dźwiękiem. Kompletny przegląd interfejsów audio Arturia znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie, która pokazuje wszelkie zalety i możliwości tych niesamowitych interfejsów! Wspomnianą stronę znajdziesz >>>TUTAJ<<<

Użytkownicy mogą pobrać nowy firmware, korzystając z poniższych linków:

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego AudioFuse i AudioFuse Rev 2
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego AudioFuse 8Pre
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Audiofuse Studio

Efekty Phaser BI-TRON i Chorus JUN-6 zostały dodane do konta Arturia wszystkich właścicieli interfejsów audio z serii AudioFuse. Użytkownicy mogą pobrać wspomniane dwa efekty bezpośrednio z Arturia Software Center.

Aktualizujcie i korzystajcie! ????

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors