Audiotech logo

30 lat innowacji z Novation!

30 lat novation body

Novation spogląda wstecz na trzy dekady basów, beatów i syntezatorów.

Od 1992 roku syntezatory, kontrolery MIDI i grooveboxy oraz inne produkty Novation pomagają ludziom na całym świecie tworzyć, grać i występować w trakcie każdego etapu ich muzycznej podróży.

W 1992 roku Novation opracowało MM10 – innowacyjny kontroler MIDI, który pozwalał sterować Yamahą QY10 z klawiatury, rewolucjonizując w jaki sposób można tworzyć muzykę dzięki pierwszemu w swoim rodzaju kontrolerowi MIDI.

Pojawienie się Bass Station w 1993 roku – wyróżniającego się w latach 90 syntezatora, pchnęło Novation dalej w centrum uwagi. Doświadczenie jego projektanta – Chrisa Huggetta – pod kątem analogowej i cyfrowej syntezy wpłynęło później na wiele spośród urządzeń Novation – m.in. takie modele jak Supernova, Bass Station II, Peak i Summit.

Z biegiem lat instrumenty Novation wiele razy tchnęły nowe życie w tworzenie muzyki. Seria Launchpad kompletnie zmieniła świat produkcji muzyki – od sposobu pracy dzięki niespotykanej wcześniej ogromnej siatce padów, po ułatwienie możliwości występów DIY, seria Circuit pozwoliła na jeszcze bardziej intuicyjne podejście do tworzenia bitów i samplowania, a wielokrotnie nagradzane kontrolery MIDI Launchkey, znalazły uznanie wśród mnóstwa artystów w szerokiej palecie gatunków.

W 2022 roku Novation świętuje 30 lat muzyki, pionierskiej technologii oraz ludzi, którzy uczynili tę markę tym, czym jest dzisiaj.

nov-holiday-announce-3-1080-1920

Z Novation wszystko jest możliwe.

W ciągu ostatnich trzech dekad niezliczeni artyści urzeczywistnili swoje muzyczne pomysły za pomocą instrumentów Novation. Od początku października do Bożego Narodzenia łączą swoją społeczność, aby świętować muzykę stworzoną na ich urządzeniach, prezentując filmy artystów z całego świata, uruchamiając konkurs z okazji 30-lecia z ogromną pulą nagród do wygrania oraz zaprezentują 30 nowych starannie wyselekcjonowanych pakietów sampli i brzmień.

Odwdzięczenie się globalnej społeczności fanów

Novation rozda największy pakiet nagród w historii, aby zachęcić światową społeczność muzyków do dzielenia się miłością do ich instrumentów. Jedna szczęśliwa osoba ma szansę wygrać całe studio sprzętu, a także nadchodzące produkty z najbliższych trzech lat.

Pakiet nagród zawiera:

  • Pakiet produktów Novation w skład którego wchodzą: Circuit Rhythm, Circuit Tracks, FLkey Mini, Launchkey 37, Summit, Peak, Bass Station II i Launchpad Pro
  • Przyszłe produkty Novation z najbliższych trzech lat
  • Prezentację na stronie Novation w której znajdzie się muzyka oraz krótki wywiad z towarzyszącą promocją w mediach społecznościowych.
  • Demonstracyjna sesja produktowa ze specjalistą Novation
  • Koszulka z logo Novation

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się, co zrobić, żeby wygrać ten pakiet nagród!

Ale to nie koniec prezentów! Pojawi się 30 nowych soundpacków obejmujących niezliczone gatunki! Wszyscy użytkownicy Novation mogą dostać w swoje ręce próbki stworzone dla Circuit Rhythm i idealne dla całej gamy urządzeń Launch – niezależnie od używanego programu DAW. Subskrybenci newslettera mogą dostać również pakiet sampli Novation Legacy – brzmienia, tekstury i unikalne dźwięki stworzone na Bass Station, AFX Station i wielu klasycznych instrumentach.

Novation zajrzy również za kulisy do artystów ze swojej społeczności, aby dowiedzieć się i zobaczyć jak tworzą muzykę. Dzięki temu dowiesz się jak stworzyć muzykę i bity w Abletonie, Logicu, Cubase’ie i FL Studio od wieloletnich użytkowników Novation takich jak Lex Luger, Trishers, Bad Snacks, Seids i Venus Theory.

Dołącz do Novation w świętowaniu dotychczasowej historii i stań się częścią ich przyszłości, ponieważ nadal zachęcają do kreatywności i sprawiają, że produkcja muzyki jest satysfakcjonującym doświadczeniem dla wszystkich.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors