vocaster hub 1.3 news
Aktualności

Aktualizacja Vocaster Hub v. 1.3

focusrite vocaster powiedz światu banner

Vocaster Hub w wersji 1.3 jest już dostępny do pobrania w ramach ciągłego rozszerzania wsparcia Focusrite dla podcasterów.

Co pojawiło się w nowej aktualizacji?

Dodano dalsze rozszerzenie funkcji Auto Gain. Po wybraniu Default, Stream lub Camera wustawieniach, docelowy poziom Auto Gain i ustawienia Enhance dostosują się tak, aby były optymalne dla podcastingu, streamingu lub vlogowania.

autogain-target-600-200-1

Użytkownicy mogą teraz zmienić wygląd i sposób działania Vocaster Hub w ustawieniach i wybrać nowy ciemny motyw w selektorze motywów. Motyw może być ustawiony na „system”, aby dopasować ustawienia trybu ciemnego systemu operacyjnego, co jest przydatne, jeśli ich system operacyjny automatycznie zmienia się po zachodzie lub wschodzie słońca.

vocaster-dark-light-themes-600-300

Użytkownicy interfejsów Vocaster mogą teraz płynnie przełączać się pomiędzy słuchawkami i głośnikami za pomocą jednego przycisku z ulepszoną funkcją wyciszania dla Hosta i Gościa. Zaoszczędź czas na zmianie głośności między nimi, aby preferowany poziom był zawsze nietknięty, pozostawiając wszystko podłączone.

headphone-mute-600-200

Focusrite Vocaster One

Jak uzyskać dźwięk studyjny, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź na to pytanie nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu podłączanego przez XLR. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster One.

Focusrite Vocaster Two

Jak uzyskać studyjny dźwięk, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowite brzmienie dzięki dużemu zapasowi wzmocnienia dla każdego mikrofonu XLR – dla Ciebie i Twojego gościa. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub internet. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two.

Related Posts