novation summit peak update v. 2.1 news
Aktualności

Aktualizacja syntezatorów Novation Summit i Peak do wersji 2.1

Aktualizacja syntezatorów Novation Summit i Peak do wersji 2.1

Sezon aktualizacji w Novation trwa! Po istotnej rozbudowie możliwości w seriach Launchkey i Launchpad, firma zwraca z powrotem uwagę na swoje flagowe modele syntezatorów:
Peak i Summit.

novation summit w studiu

Z początkiem kwietnia firmware obu instrumentów został zaktualizowany do wersji 2.0, a teraz została opublikowana aktualizacja do wersji 2.1. Co w niej znajdziemy?

Zmiany, które pojawiły się w tej aktualizacji to:

  • Nowe możliwości zmiany trybu efektu delay – Normal, Crossfed oraz Stereo oraz powiązany z tym zmienny tryb routowania (przed i po dampingu)
  • Poprawione zgrywanie barw przez Novation Components
  • Poprawiono również zarządzanie głosami syntezatorów, aby zapobiec urywaniu głosów
  • Zestaw drobnych poprawek bugów

Pełną listę aktualizacji i zmian w menu można zobaczyć w dedykowanym dokumencie do tej aktualizacji. Kliknij poniżej, aby zobaczyć.

Aby zaktualizować Novation Summit i Peak standardowo należy użyć aplikacji Novation Components przez stronę internetową lub pobrać wersję standalone na swój komputer.

Novation Peak

Novation Peak to ośmiogłosowy, desktopowy syntezator polifoniczny z trzema oscylatorami New Oxford Oscillators na każdy głos. Potrafi zagrać zarówno ciepło, jak i klarownie. Co więcej, potrafi również wydobyć ostry, brudny dźwięk. Warto wspomnieć, że syntezator ma analogowy filtr o zmiennej charakterystyce na każdy głos i trzy punkty distortion w łańcuchu analogowym.

Novation Summit

Zbudowany na innowacyjnych fundamentach uznanego przez krytykę Novation Peaka, syntezator polifoniczny Novation Summit to 16-głosowy syntezator klawiaturowy z trzema oscylatorami na głos. Kieruje się go do profesjonalnego lub półprofesjonalnego muzyka poszukującego inspirującego, instrumentu do użytku zarówno na żywo, jak i w studio.

Related Posts