Wyjątkowe okazje na 20-lecie Arturia

Arturia w tym roku celebruje 20-te urodziny za pomocą wyjątkowych okazji i promocji.

Dwie dekady pasji do muzyki, technologii i oprogramowania. Dwie dekady pełnych badań i rozwoju. Dwie dekady chęci poszerzania horyzontów w poszukiwaniu inspiracji.

Od samego początku Arturia postrzegała muzykę jako wszechświat pełen twórczych możliwości, w którym technologia odgrywa istotną rolę w jej eksploracji. Założyciele Frédéric Brun i Gilles Pommereuil – obaj inżynierowie, podzielali tę wizję, że to technologia może otworzyć świat tworzenia muzyki dla każdego. Z okazji jubileuszu, pojawiają się wyjątkowe okazje i produkty.

Sound Explorers Collection

Pierwszym produktem celebrującym 20-te urodziny jest Sound Explorers Collection, czyli obszerna antologia oprogramowania Arturii, pięknie zaprezentowana w limitowanym zestawie kolekcjonerskim. Legendarne instrumenty, przełomowe syntezatory, ponadczasowe efekty i profesjonalnie przygotowane presety, a wszystko to na wyjątkowym dysku twardym SSD 250 GB.

A Voyage Into Sound, czyli 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania

Możliwość przygotowania kreatywnego ekwipunku za połowę ceny wszystkich tytułów oprogramowania Arturia. Obejmuje to wszystkie oszałamiające instrumenty z V Collection, Analog Lab i Pigments, a także inspirujące wtyczki z FX Collection. Wyposaż się, zainspiruj i wyrusz w nieznane…

Więcej informacji na temat promocji oraz historię marki, znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!