Wygraj wtyczki Focusrite i Arturia w konkursie 2track!

Zremiksuj utwór „Blood Moon” zespołu BOKKA i zgarnij nagrody – a wśród nich wtyczki od Focusrite, Arturii, subskrypcję TIDAL oraz płyty i koszulki!

BOKKA jest jednym z najbardziej niesamowitych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Mimo blisko 10-letniej działalności jego skład do tej pory nie został  ujawniony. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA – opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową nie tylko w skali rodzimego rynku tożsamość. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 2 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów, w tym magazyn Pitchfork, dzięki czemu koncertują również poza granicami kraju. W 2022 BOKKA powróciła w zupełnie nowej odsłonie prezentując tajemniczy i  apokaliptyczny album “Blood Moon”.

Tytułowy utwór z tej płyty jest przedmiotem kolejnego konkursu 2tracka. Zapewniamy, że jeżeli zechcecie się z nim zmierzyć, to nie tylko wygracie atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim przeniesiecie się wraz z BOKKĄ w mistyczne rejony, w których nigdy wcześniej nie byliście.

Aby wziąć udział w konkursie wejdź na

STRONĘ KONKURSU W SERWISIE 2TRACK,

pobierz wokale i stwórz swoją wersję „Blood Moon”!

stories-1 kopia

W ramach konkursu możecie wygrać pakiety wtyczek sponsorowanych przez Audiotech, a wśród nich:

  • Focusrite FAST Bundle

Seria FAST została zaprojektowana tak, aby skupić się na tworzeniu muzyki. Potężna sztuczna inteligencja dostosuje ustawienia do Twojego dźwięku i instrumentów, aby natychmiast osiągnąć doskonałe rezultaty brzmieniowe. Pakiet FAST zawiera: FAST Compressor, FAST Equaliser, FAST Reveal i FAST Verb. Zarejestrowani klienci Focusrite i Novation mogą skorzystać z wyjątkowej oferty wstępnej – rabat zostanie zastosowany przy zakupie.

  • Focusrite Hitmaker Expansion

Pakiet wtyczek, w którego skład wchodzą
Brainworx® Bx_console Focusrite SC, Brainworx® bx_masterdesk, Brainworx® bx_oberhausen, Focusrite Red 2 & 3 Plug-in Suite, Antares® Auto-Tune® Access, Relab LX480 Essentials, Softube® Marshall® Silver Jubilee 2555, XLN Audio® Addictive Keys, XLN Audio® Addictive Drums 2: Studio Rock. Hitmaker Expansion można otrzymać również przy zakupie każdego interfejsu Focusrite z serii Scarlett 3gen oraz Clarett+.

Analog Lab V to wtyczka, która łączy w jednym miejscu tysiące światowej klasy presetów obejmujących dziesiątki ponadczasowych instrumentów, natychmiastowe sterowanie i bezbłędną integrację z kontrolerem DAW i MIDI.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!