Wielki wybuch promocji na oprogramowanie Arturia ze względu na Black Friday!

Arturia po raz pierwszy w historii oferuje ogromne zniżki na swoje flagowe oprogramowanie. V Collection 7, FX Collection i Pigments zaczynają się od 50% zniżki dla nowych użytkowników, natomiast obecni klienci marki mogą liczyć nawet na jeszcze większe oszczędności! Prawdziwy wielki wybuch kreatywności, dzieki któremu powstaną nowe muzyczne wszechświaty!

 

Specjalne oferty na oprogramowanie Arturia z okazji Black Friday będą obowiązywać od 12 listopada do 3 grudnia 2020 r.

 

_ V Collection 7 – prawdziwa supernova syntezatorów

24 najbardziej kultowych syntezatorów i poszukiwanych klawiatur wszechczasów, natychmiast dostępne w Twoim DAW. Gęsta analogowa moc Mini V, nostalgiczna cyfrowa precyzja DX7 V, zakurzony charakter próbkowania CMI V – i wiele więcej! Eksploruj i ciesz się niezrównanym brzmieniem!

_FX Collection – wypaczają dźwięk, przestrzeń i sam czas

Od wyznaczania gatunku do pionierów. Kolekcja sprawdzonych klasyków, zszywek studyjnych i najnowocześniejszych algorytmów. Odkryj wszystko, od pogłosów zaprzeczających grawitacji po upragnione analogowe przedwzmacniacze, aby uzyskać doskonały połysk wokalu; odkryj kolekcję FX.

_Pigments – przesuwaj granice syntezy

Eksplozja generowania dźwięku, samplowania i modulacji, która przeniesie cię w najdalsze rejony syntezy. Przekrocz konwencje wirtualnego instrumentu i przenieś swój proces twórczy w miejsce, w którym wszystko jest możliwe.

Korzystajcie póki można! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!