Wideorelacja z warsztatów Novation Circuit Tracks i Rhythm w Music Store Poznań!

Na naszym kanale pojawiło się nagranie z warsztatów poświęconych grooveboxom Novation Circuit Tracks i Rhythm, poprowadzonych przez Wiktora Grzelaka.

Chcieliśmy wykorzystać tą okazję, aby pokazać największe zalety obu tych urządzeń i  na ile sposobów możemy je wykorzystać w swoim setupie, zarówno w studiu jak i na scenie. Za uzupełnienie zestawu i przykład syntezatora, którym moglibyśmy sterować z poziomu Tracksa posłużył, jak zwykle wspaniale brzmiący, Novation Peak.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Circuit Tracks to poręczny groovebox, z dwoma instancjami polifonicznego syntezatora, dwoma ścieżkami MIDI  i czterema ścieżkami samplera perkusyjnego. Zatrać poczucie czasu i obudź poczucie rytmu dzięki sekwenserowi, w którym możesz tworzyć 32-krokowe patterny, z możliwością łączenia ich w sekwencje do 256 kroków.

Circuit Rhythm jest potężnym i wszechstronnym samplerem do tworzenia rytmów i wykonywania ich na żywo. Nagrywaj sample bezpośrednio na Circuit Rhythm, potem tnij, kształtuj i resampluj swoje dźwięki z niesamowitą łatwością. Przekształć sample w unikatowe beaty z intuicyjnym i łatwym w obsłudze sekwenserem. Podkręć swoje występy na żywo brzmieniem starych taśm, płyt winylowych i ich retro skratchami. Sprawdzi się w każdej muzycznej sytuacji, którą możesz napotkać. Na koncertach, jak i w studiu.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!