Warsztaty „Homerecording z Arturia” – 4 miasta w Polsce!

Muzyka to twoja pasja? Chcesz tworzyć muzykę w domu, w podróży, gdziekolwiek? Nie wiesz jak zacząć i co ci będzie potrzebne? A może już zacząłeś, ale chcesz usystematyzować swoją wiedzę i dowiedzieć się co nieco o produktach marki Arturia? Wpadaj koniecznie na „Homerecording z Arturią”!

Warsztaty mają na celu przybliżyć nowe interfejsy audio Arturia MiniFuse 1 oraz MiniFuse 2, oprogramowanie Arturia do tworzenia muzyki – Analog Lab, V Collection, FX Collection oraz kompaktowy kontroler jak MiniLab, czy KeyLab Essential, który może stać się centrum dowodzenia. Chodzi o pokazanie prostych, intuicyjnych urządzeń za pomocą których można z łatwością tworzyć muzykę w domu i nie tylko!

Terminy:

– 18.11.2021 – Łódź @ Skylark – 18:00 – wydarzenie FB

– 19.11.2021 – Warszawa @ Szkoła produkcji muzyki Music Laboratory – 18:00 – wydarzenie FB

– 24.11.2021 – Kraków @ Music-Shop – 18:00 – wydarzenie FB

– 25.11.2021 – Wrocław @ Salon Muzyczny Riff Wrocław – 17:00 – wydarzenie FB

Warsztaty poprowadzi Jakub Manaj, specjalista produktowy marki Arturia. Na miejscu przewidziany jest również konkurs i gadżety dla uczestników! Całość potrwa ok. 2 godziny.

Dodatkowo podczas warsztatów w szkole produkcji muzyki Music Laboratory (19.11), równocześnie odbywać się będzie drugi warsztat: „CV i MIDI – jak opanować świat za pomocą sygnałów kontrolnych” na bazie serii Step od Arturia. Bez problemu wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w obu grupach, ponieważ odbędą się dwie tury warsztatowe – zamiennie! Drugi warsztat poprowadzą specjaliści z Soundofyou.eu.

Do zobaczenia na warsztatach!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!