Update V Collection 5.3

V COLLECTION 5.3

Szybciej, łatwiej, z większą intuicją oraz z wzbogaconą bazą dźwięków: oto V Collection 5. To wtyczka, która dostarcza najlepsze klasyczne instrumenty poprzez nowoczesne oprogramowanie w celu zainspirowania Cię do stworzenia muzyki, o której inni nawet nie śnili. Oto komplenty pakiet klawiszy w formie plug-inów VST w nowej, zakutalizowanej wersji 5.3.

BAZA DŹWIĘKÓW

Arturia V Collection 5.3 pozwala na wprowadzenie nowych dźwięków do Twoich instrumentów bez zakłocania procesu twórczego. Bez względu na to czy chcesz odkryć nowe pejzaże dźwiękowe, wzbogacić swoje kompozycje czy pobudzić kreatywność – ten update da Ci wszystkiego, czego potrzebujesz. Arturia oferuje zupełnie nowy zestaw presetów, który dostępny będzie za pośrednictwem software’u Analog Lab 2. Po prostu otwórz AL2 w swoim DAWie i udaj się do sekcji Sound Store, wybierz jeden z nowych banków dźwięków, sprawdź ich brzmienie i pobierz, jeśli pasuje do Twojego utworu.

 

+ 200 BRZMIEŃ

Znajdź inspirację posród licznych brzmień zaprojektowanych przez znanych artystów oraz bohaterów podziemia. Arturia od dłuższego czasu blisko współpracuje z wieloma artystami, producentami oraz inzynierami dźwięku z różnych środowisk po to, aby stworzyć najbardziej użyteczne i inspirujące brzmienia dostępne na rynku. Wśród nowych banków i presetów znajdziesz setki dźwięków stworzonych z myślą o legendach, m.in Tangerine Tribute czy Kraft Tribute, a także oryginalne barwy autorstwa artystów takich jak Sasha Signature oraz projektantów brzmień firmy Arturia.

>>> Nowe banki dźwięków <<<

ARTURIA SOFTWARE CENTER

CO NOWEGO

Największą ze zmian w aktualizacji 5.3 jest Preset Browser, czyli przeglądarka presetów. Po dokonaniu update’u, zauważysz, że Arturia ulepszyła kontrolę i nawigację przeglądarki z poziomu kontrolerów, które od teraz zostaną automatycznie przypisane do oprogramowania, co pozwoli na lepsza nawigację w sekcji presetów i filtrów.

  src= src=

JAK DOKONAĆ AKTUALIZACJI

Aktualizacja nowej wersji V Collection jest prosta, szybka i darmowa. Wystarczy, że wykonasz poniższe czynności:

1. Zaisntaluj software Arturia Software Center

2. Zaloguj się w ASC

3. Wybierz folder destynacji

4. Zaktualizuj swoje instrumenty

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!