Twórz, produkuj, występuj – Arturia Analog Lab V

Arturia wraz z premierą V Collection 8 postanowiła odświeżyć i usprawnić legendarny już wirtualny instrument – Analog Lab.

Najnowsza wersja sygnowana jako „V”, łączy tysiące światowej klasy brzmień obejmujących dziesiątki ponadczasowych instrumentów pochodzących z zestawu V Collection 8. Naczelną zmianą jest nowy interfejs użytkownika, który jest teraz bardziej współczesny i świetnie integruje się z resztą pojedynczych instrumentów. Dzięki temu, mamy wrażenie kompletnej całości środowiska jaki stworzyła Arturia.

Analog Lab łączy w sobie brzmienia instrumentów z V Collection i pozwala na zmianę parametrów brzmieniowych, jednak w ograniczonym zakresie. Jeżeli jednak użytkownik posiada pełną licencję na dany instrument, lub wspomniany pakiet V Collection, to z pozycji Analog Laba może wejść wewnątrz instrumentu i kreować wybrane brzmienie od fundamentów. Daje to nieograniczone wręcz możliwości i zunifikowane środowisko pracy. Zatem Analog Lab można traktować jako swoistą bibliotekę dla całego pakietu, a także indywidualny instrument łączący wszystkie i nadający całości wspólny sznyt, ponieważ użytkownik ma możliwość dodawania efektów, zapisywania presetów, wykorzystywania dwóch barw na raz, może także podzielić klawiaturę na dwa różne brzmienia, a także przygotować setlistę na występ i skorzystać z trybu Stage! Czego chcieć więcej?

Poniżej film, który przedstawia nowy Analog Lab V. Dostępne są polskie napisy ????

Miłego użytkowania!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!