Test wtyczek Hitmaker Expansion w Studio Rekord!

Agnieszka Lach testuje interfejs Scarlett Solo 3rd Gen i Hitmaker Expansion.

W listopadzie rozszerzono zestaw oprogramowania dołączanego do interfejsów Scarlett o 9 nowych wtyczek, które nazwano Hitmaker Expansion. Zobacz jak nowe instrumenty, efekty i emulacje urządzeń studyjnych sprawdzają się w praktyce. W ramach testu Agnieszka wyprodukowała cały utwór korzystając wyłącznie z własnej gitary, skrzypiec, interfejsu Focusrite Scarlett 3rd Gen i dołączonych pluginów. Nasze kamery udokumentowały powstawanie utworu krok po kroku, dzięki czemu możesz obejrzeć cały proces i podpatrzeć kilka ciekawych patentów, którymi podzieliła się Aga.

Agnieszka Lach to producentka i realizatorka, która brała udział w tworzeniu płyt wielu znanych polskich artystów, m.in.: Afromental, Alberto, Arek Kłusowski, Justyna Steczkowska, Urszula Dudziak, VNM, Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska, SoDrumatic, Lipali, Illusion i wielu, wielu innych. Od 12 lat jest właścicielką Studio Rekord, studia nagraniowego na warszawskiej Pradze.

Jest też aktywną edukatorką i prowadzi warsztaty z produkcji muzycznej w Domu Kultury Kadr, zajęcia z kształcenia słuchu i inne.

https://www.dkkadr.waw.pl/homerecording-vs-studio/
http://www.studiorekord.com/

Poznaj interfejsy Focusrite:
https://audiotechpro.pl/focusrite/

Dowiedz się więcej o Hitmaker Expansion:
https://audiotechpro.pl/hitmaker-bundle-zestaw-oprogramowania-z-interfejsami-focusrite/

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!